38-річний мешканець Тернопільщини отруївся алкоголем. Чоловіка не врятували

38-річний мешканець Тернопільщини отруївся алкоголем. Чоловіка не врятували
  • За словами матері померлого, її сину раптово стало погано після випитої пляшки спиртного, яку він придбав на ринку в Тернополі.
  • Чим саме отруївся житель Тернопільського району, стане відомо після проведеної токсикологічної експертизи.

 

38-річний житель Тернопільського району помер від отруєння невідомою речовиною. Про це повідомили у відділі комунікації головного управління нацполіції в області.

  • Повідомлення про раптову смерть 38-річного жителя Тернопільського району надійшло до співробітників місцевого  відділення поліції від медиків. Чоловік поступив у медзаклад напередодні з отруєнням, - повідомили у відділі комунікації.

За словами матері померлого, її сину раптово стало погано після випитої пляшки спиртного, яку він придбав на ринку в Тернополі.

Лікарі намагалися врятувати життя молодому чоловікові, та він, не приходячи до свідомості, помер.

Чим саме отруївся житель Тернопільського району, стане відомо після проведеної токсикологічної експертизи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (39)
  • Олександр
    Краще не купувати, на базарі пальонку, а в Сільпо.
  • Юлія Насланець
    Вічна пам'ять бог забрав добру людину
  • Лідія
    Шановні " клоуни",вважаєте себе такими дотепними?  Нестало ЛЮДИНИ і ніхто не знає, що робилося в його душі, що він пережив і як він жив, чого він пив... Нехай ця людина спочиває з Богом. Краще підніміть питання чому в нас на кожному кроці продається самопальна горілка міцністю 25 градусів, яку варять добавляючи гумові вироби і токсини, що виходять в продукт, зносять людям голови. Про це знають всі. Скільки ще треба смертей, щоб цих нелюдів зупинити
  • Лідія
    Шановні " клоуни",вважаєте себе такими дотепними?  Нестало ЛЮДИНИ і ніхто не знає, що робилося в його душі, що він пережив і як він жив, чого він пив... Нехай ця людина спочиває з Богом. Краще підніміть питання чому в нас на кожному кроці продається самопальна горілка міцністю 25 градусів, яку варять добавляючи гумові вироби і токсини, що виходять в продукт, зносять людям голови. Про це знають всі. Скільки ще треба смертей, щоб цих нелюдів зупинити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Це має бути обов'язковою навичкою кожного: добірка курсів домедичної допомоги у Тернополі 13:45 Смертельна аварія на Об’їзній 13:03 Тернопіль засипає снігом: скільки техніки працює на дорогах і тротуарах міста 12:03 Судили адміністратора Viber-групи, який повідомляв про переміщення ТЦК Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 11:05 Через складні погодні умови частина Тернопільщини без світла 10:02 Тернопільські спортсмени здобули 21 медаль на всеукраїнському турнірі 09:00 «На щиті» повертається до Нараївської громади Герой Іван Толопка 22:00 Марія Дичковська в’яже іграшки, щоб підтримати сина у боротьбі з хворобою 21:01 Стіни зафарбували, але написи та малюнки повертаються: історія дворика у центрі Тернополя play_circle_filled 20:03 Був скверик та пішохідна алея: як змінилась вулиця Руська photo_camera 19:01 Від вимагання грошей до відмови в лікуванні: на які медзаклади Тернопільщини скаржилися пацієнти 18:00 Мокрий сніг, ожеледиця та хуртовина: яку погоду прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 17:00 12-поверхівка виросте біля Ставу. Хто будуватиме? 16:00 На столі кладуть шеврон і вірять, що Вифлеємська зоря тепер горить з особливою теплотою з неба 15:02 Понад 13 мільйонів гривень сплатили порушники правил паркування у Тернополі за 10 місяців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up