54-річний Іван помер у власному ліжку, задихнувшись чадним димом

54-річний Іван помер у власному ліжку, задихнувшись чадним димом
  • Він кілька років хворів, мав інвалідність. Що саме трапилось, - з’ясує слідство.
  • Відсутність чоловіка помітили сусіди. Коли Івана знайшли, він вже був мертвим.

У рідних Шипівцях 18 квітня поховають 54-річного Івана Вербіцького, який загинув напередодні, отруївшись чадним димом.

Повідомлення про летальний випадок надійшло 16 квітня до працівників Заліщицького відділення поліції. У селі Шипівці у власному помешканні загинув місцевий мешканець.

  • Правоохоронці виїхали на місце події для з’ясування усіх обставин, - розповів начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергі Крета. - Поліцейські з’ясували, що 54-річний господар помер через звичку палити в ліжку. За попередніми даними, пенсіонер вирішив викурити цигарку у ліжку та заснув. Це, в свою чергу, спричинило загорання постільної білизни, а згодом і ліжка. Пожежу вдалося загасити, однак чоловік у вісні задихнувся чадним димом.

Іван Вербіцький проживав у помешканні сам, з дружиною давно розлучився, троє дітей виросли і роз’їхались по світу. Донька вже заміжня, є ще двоє синів, які поки не створили власні сім’ї, проте проживали в інших містах.  

  • Він мав інвалідність, вже давно хворів і так швидко не виходив зранку з помешкання, - розповіла сільський голова Шипівців Лілія Золота. – Проте сусіди помітили, що давно Івана не бачили. Коли його знайшли, чоловік вже був мертвим.

Поховають Івана Вербіцького у рідних Шипівцях вже 18 квітня. Хто саме займається організацією поховання, сільраді невідомо. Проте, кажуть, чоловік мав ще двох рідних сестер і двох братів. Однак, й вони проживають в різних містах. Наразі доїжджають родичі з Франківська, Кривого року і Києва.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Магазин «Веселка» та кафе «Поділля» на Бандери: орієнтир для тернополян та місцева легенда photo_camera 21:00 1500 гривень від держави: хто отримає допомогу 20:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 березня 20:00 Хто представлятиме Тернопільщину у Раді ветеранів: відбулося голосування Від читача 12:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення. Додали дві нові функції: 19:01 Залишки радянщини на соборі в центрі Тернополя: містяни обурені, а що кажуть у храмі 18:00 В Україні з'явиться кешбек на пальне 17:00 Українці зможуть безплатно отримувати правову допомогу у 28 країнах: Рада ухвалила закон 16:20 Був єдиною дитиною і цього року мав йти у перший клас. У пожежі загинув 6-річний хлопчик 15:50 Майже п'ять мільйонів на деревах з Медоборів: на Тернопільщині викрили незаконні порубки 15:30 Почалися вибори представника від Тернопільської області до складу Ради ветеранів 15:07 Із 1 вересня безкоштовне гаряче харчування запровадять для всіх учнів 14:30 Помер студент тернопільського коледжу Сергій Патра 14:03 «Я буду боротися за всіх, хто там залишився». З полону повернувся Володимир Кушнір 13:07 Пожежа у житловому будинку на Тернопільщині забрала життя 6-річного хлопчика 12:45 В Ангелівці Mersedes наїхав на 11-річну дівчинку 12:05 Визначили обласні ліцеї, які працюватимуть за новою моделлю старшої школи 11:35 У Тернополі зареєстрували петицію про реставрацію вілли Вітошинських 10:50 У Тернопільському районі чоловік побив дружину під час сварки: відкрили кримінальне провадження 10:12 Тернополянки здобули медалі на Чемпіонаті світу з пара легкої атлетики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up