65-річний чоловік помер на ринку, сидячи в кріслі

65-річний чоловік помер на ринку, сидячи в кріслі

У приміщенні торгового ринку "Аляска" на другому поверсі перехожі виявили тіло невідомого.

 

 

Чоловік віком 55-65 років сидів у кріслі і не подавав ознак життя. Коли до нього підійшли люди, то з'ясувалося, що він мертвий, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Тернополяни викликали правоохоронців. При попередньому огляді слідів насилля на тілі не виявили. Що це природна смерть підтвердив і судово-медичний експерт після розтину.

Чоловік, 1953 року народження, помер природною смертю в результаті серцевої недостатності.

Відео дня

Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 115 частина 1 ККУ.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:10 Юна тернополянка перемогла на міжнародному конкурсі з web-дизайну 17:45 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Товарніцький та Богдан Смоляк 17:31 На Петриківському кільці масштабна ДТП. Рух ускладнений (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:01 Дітей з Копичинців, які отруїлися грибами, повертають матері Від читача 11:55 ❓За які допоміжні засоби надається компенсація для облаштування робочого місця особи з інвалідністю? 16:20 Студентки тернопільського училища отримали спеціальну премію «Skill star» 15:15 У Тернополі 11 липня ремонтують дороги і двори — де виникають затори 15:04 Прийдіть на ярмарок — долучіться до збору на Mavik 14:20 На Мазепи відремонтували тротуар: який вигляд має тепер? photo_camera 13:40 Бучацька громада зустріла звільненого з полону Михайла Барана photo_camera 13:00 Два водії хотіли відкупитися від поліції за «п'яну» їзду 12:10 Будинок адвоката 1912 року в Микулинцях досі не має охоронного договору — відкрили провадження 11:35 Майже 100 тисяч гривень викрали шахраї з картки тернополянина — у чому полагає схема 11:00 В аварії на Будного постраждав пішохід 10:35 У Тернополі відкрили меморіальну дошку загиблим на війні медикам 10:05 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 12-13 липня 09:45 Якою буде погода на Тернопільщині 11-13 липня 09:00 «На щиті» повертається Герой з Бережанщини Михайло Лабайчук 08:00 Тернопільщина рахує збитки: довкіллю завдали шкоди на понад 65 мільйонів гривень 22:00 Фотопастка на Тернопільщині «спіймала» родину борсуків play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up