Струмінь аераційного фонтану невдовзі відновлять

Струмінь аераційного фонтану невдовзі відновлять

На поганий напір аераційного фонтану скаржаться тернополяни. Журналісти "20 хвилин" з'ясували, що це тимчасові труднощі.

У редакцію "20 хвилин" звернулась читачка Наталя та повідомила, що аераційний фонтан у внутрішній частині біля острівка "Чайка", на її думку, не виконує свою очисну функцію, струмені працюють з неналежною силою. 

З фонтаном все гаразд, запевняє начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський.

  - Коли ми піднімемо рівень води, то фонтан почне функціонувати повністю і водоростів стане значно менше,- каже пан Соколовський. - А струмені аераційного фонтану регулюються залежно від погодніх умов.

Відео дня

Водорості ж виплили назовні через те, що навколо "Чайки" ремонтують підпірну стінку і рівень води опущений. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олег
    Ще пару днів і та підпірна стінка вже ніби має бути готова. Тепер головне аби не тупили, і йшли бігом нормально регулювати шлюз, аби  рівень набирався. Насправді аби підняти воду на ті 40 см, які спустили, треба одну-дві зливи, і буде моментально. Головне щоб знов на ціле літо не залишили такий рівень, як є зараз, бо це знов капец сезону.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Ціною життя врятував інших.... У Києві попрощалися з пілотом F-16 Максимом Устименком 21:03 Ексклюзивні відеокадри із квартири на Вишневецького, де трапилася пожежа photo_camera 20:03 Кілька квартир і півтора мільйона зарплати: як новий прокурор Тернопільщини прокоментував свої статки 19:02 Помер викладач Тернопільського педуніверситету Петро Михальчук Від читача 01:23 Вчителька з Тернополя стала амбасадоркою міжнарожної ініціативи EU Code Week 18:40 Відмивають стіни та дякують Богу, що залишились живі: репортаж із будинку на Вишневецького, де сталась пожежа photo_camera 18:03 У Бучачі народився хлопчик-богатир 17:20 Три випускниці з Тернополя отримали по 200 балів на НМТ 16:45 У Почаєві собака покусав дівчинку: господарю загрожує до двох років в’язниці 16:11 «Все знищено, але Бог зберіг моїх дітей». На Вишневецького згоріла квартира військового 15:35 Тернополяни представили Україну на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби 15:05 Жителя Кременця підозрюють у дезертирстві та поширенні російської пропаганди 14:35 Норвезький журналіст іде 450 кілометрів на підтримку українських медіа photo_camera 14:05 До якої суми зросте мінімальна пенсія у 2026 році 13:35 За умисне вбивство знайомого в Почаєві судитимуть 62-річного чоловіка 13:00 Нетверезий водій на Tesla врізався в дерево та намагався втекти в кущі 12:20 Упокоївся батько митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Анатолій Писик 11:57 У Козівській лікарні тепер є отець-капелан 11:41 Як бізнес Тернопільщини може зменшити витрати на енергоресурси? (Прес-служба компанії Yasno) 11:22 У Бариші чоловік самовільно чистив потічок та отримав кримінальну справу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up