Аераційний фонтан запрацював від причалу до Надставної церкви

Аераційний фонтан запрацював від причалу до Надставної церкви

З нагоди Дня Незалежності України Тернопільська міська рада презентувала тернополянам та гостям міста подарунок – відкриття ще однієї лінії аераційних фонтанів, які засяяли синьо-жовтими кольорами. Ці фонтани розміщені від причалу в напрямку до Надставної церкви.

На відкриття пришли тисячі тернополян, які вели зворотній відлік до моменту офіційного запуску найдовшого аераційного фонтану в Україні, загальна протяжність якого становить понад 300 метрів.

До слова, минулого року у Тернополі запустили першу лінію аераційних фонтанів, яка становила 122 метри. А вже цього року тут встановлено 180 форсунок з прожекторами, струмінь води з кожної сягає 9 метрів у довжину та майже 4 метри у висоту. Окрім естетичного вигляду, водограй виконує і екологічну функцію, оскільки він насичує воду киснем.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 17 кг життя або смерті: як «Вампір» тримає небо 20:00 Новини Тернополя та області за 30 березня — 5 квітня. Дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Містичні пастки в Кременецьких лісах: туристів попередили про небезпеку 18:03 На збір березового соку треба мати дозвіл, а штраф можете заплатити навіть за один прокол дерева Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 17:00 Як відремонтували дорогу М-19 неподалік Тернополя: фото до та після 16:00 Мертвим пластик не треба: перед Великоднем екологи закликають відмовитись від штучних квітів на могилах 15:00 20-річний водій п’яним сів за кермо і скоїв ДТП з потерпілим. Як водію вдалося уникнути тюрми? 14:00 На Тернопільщині розквітнула магнолія: де можна помилуватись красою та зробити неймовірні фото 13:00 У Великій Березовиці організували ярмарок, щоб зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток photo_camera 12:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Руслана Лялика та Гната Гавриліва 11:00 Заліщики прикрасили неймовірними Великодніми декораціями. А за кілька годин одну з них пошкодили 10:04 У Тернополі освячують вербу: репортаж з храмів photo_camera 09:00 За тиждень — Великдень: що треба знати про Вербну неділю та куди подіти освячену в цей день вербу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up