Активісти перевірятимуть систему Smarsy, бо бояться за безпеку дітей

Активісти перевірятимуть систему Smarsy, бо бояться за безпеку дітей
Систему безпеки Smarsy, яку вже встановили у 10 тернопільських школах, та доцільність виділення на неї кошти з міського бюджету ще потрібно перевірити, вважають тернопільські активісти.

- Декілька років тому ця ж фірма була в Одесі, але під іншою назвою, - каже голова ТМО "Нівроку" Олександр Домбровський. - Тоді цим питанням займались одеські депутати і вони з'ясували, що сервери даної програми знаходяться у Америці. І на тих же самих серверах розміщені порносайти. Ця фірма тоді дуже швидко зникла з Одеси і тепер у нас, в Тернополі, є ця ж програма. 

Активісти вважають, що система безпеки Smarsу може бути небезпечною для дітей, які навчаються у тернопільських школах. 

- Де є гарантія, що фото ваших дітей не з'являться на порталах педофілів? - каже активіст Володимир Ханас. - Більше того, камери відстежують переміщення дітей. 

Тому активісти хочуть перевірити, куди передається інформація з серверів, де зберігається і хто її може використовувати. 

- Крім цього, є питання доцільності виділення коштів на таку систему, - каже Олександр Домбровський. - Ми всі знаємо, які є прогалини у школах, коштів недостатньо. Тому цікаво, чи настільки ця програма є нагальною, щоб витрачати на неї 400 тисяч гривень. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    влада з фірмою відмили бюджетні гроші і обдирають дальше, тепер вже за карточку 45 грн. і так буде дальше ,якщо ми батьки будемо мовчати значить потураємо ,щоб нас обкрадали. І ніяка це безпека для дітей. скоріше все це велика НЕБЕЗПЕКА. Повністью згідний з активістами і ще багато питань є до цієї безпеки, відповідь на які повинні дати правоохоронні органи ???
  • Анонім
    То хто в нашому місті сприяє розповсюдженню дитячого порно? Га? Чия ідея була відмити бабло за встановлення цих підглядачок?
  • Анонім
    Стільки помилок, стільки помилок, а це ж не якийсь там блог, а серйозний сайт. Мар'яна ДОХВАТ, перевіряй текст перед тим, як копіюєш його.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:12 Не курсують тролейбуси на масивах «Східний» та «Сонячний» 10:05 Графік відключення світла в Тернополі та області на 14 січня (оновлене) 09:45 Нелегальну АЗС виявили податківці на Тернопільщині 09:03 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 08:00 У садочку №20 триває ремонт: що вже зробили 22:00 У Тернополі оштрафували чотирьох людей за неочищені від бурульок дахи 21:00 Від адвоката до артилериста: історія захисника зі Зборівщини 20:01 У лікарні Тернополя відкрили першу Школу Супергероїв: розповідаємо особливості photo_camera 19:03 Майстер спорту і пенсіонер. Що з’ясували про працівника ТЦК, який бив людей на камеру 18:15 З безхазяйного майна в Заліщиках планують зробити укриття 17:30 Через Східний через відключення світла наразі не курсуватимуть тролейбуси 17:10 Після аварії у Кременці сталась бійка: водій-військовий опинився в лікарні 16:40 Для критичної інфраструктури також вводять графіки відключення світла. Перевірте свою підчергу 16:17 Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 «Кімната, де живе експлуатація»: у Тернополі презентували інтерактивний простір 15:40 Мороз не відступає: штормове попередження для Тернопільщини 15:10 У Бережанах затримали 44-річну жінку за дві крадіжки 14:33 Ще одна громада на Тернопільщині обмежує електропостачання для критичної інфрастурктури 14:03 Чотирьох дітей віддають у патронатну сім’ю. А ті вірять, що мама сьогодні прийде і забере
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up