"Алея Слави" у Тернополі поповниться новими зірками

"Алея Слави" у Тернополі поповниться новими зірками
  • Почесними зірками вшанують імена  Андрія Пушкаря, Ігоря Пелиха, Ізидора Доскоча та 30-ліття товариства "Вертеп".
  • Рішення про встановлення нових зірок на "Алеї слави" на вул. Сагайдачного прийняли на засіданні міськвиконкому 31 липня. 

- Нові зірки на "Алеї Слави" ми встановлюємо кожного року, - каже начальник управління культури Тернопільської міськради Олександр Смик. - Цього року ми хочемо вшанувати імена Ігоря Пелиха, Ізидора Доскоча, Андрія Пушкаря, а також 30-річчя громадської організації товариство "Вертеп". ЧИї імена помістити на почесній алеї ми вирішували за зверненнями від громадськості. Усі імена тут настільки відомі та достойні, що жодних питань не виникало. 

Члени виконкому одноголосно підтримали рішення. 

Зараз на Алеї слави у Тернополі 20 зірок. Традиційно відкриття відбувається напередодні Дня Незалежності. 

Довідка 

Андрій Пушкар - український спортсмен-рукоборець, тренер, заслужений майстер спорту України. Народився та жив уКременці. 15 разів був чемпіоном світу, 16 разів — чемпіоном Європи, 7 разів вигравав кубок світу серед професіоналів… В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів, а з усього світу — з понад 30 країн. 14 листопада 2018 року загинув на Рівненщині в автомобільній аварії.

Ігор Пелих - український телеведучий, тележурналіст, шоумен, продюсер. Засновник і генеральний продюсер продакшн-студії «Роги і Копита Продакшн». Пелих народився 3 лютого 1974 року в Тернополі. У 1997 році працював на радіо "Столиця", пізніше - на телекомпанії "1+1". З 2000 року працював на ICTV адміністратором сайту каналу, а потім ведучим і продюсером. Загинув через дорожньо-транспортну пригоду в Києві.

Ізидор Доскоч - педагог, головний диригент дитячого хорового колективу «Зоринка», директор дитячої хорової школи «Зоринка» . Заслужений працівник освіти України. Володар другої премії 28-ого Міжнародного хорового конкурсу імені Г. Дімітрова, лауреат Міжнародного хорового фестивалю «Краківські зустрічі з церковною музикою», володар першої премії ХХХІІ-го Міжнародного фестивалю церковної музики «Гайнівка 2013» та інших фестивалів.

Товариство "Вертеп" - культурно-просвітницьке товариство в Тернополі. Виникло наприкінці 1988 року, в середовищі студентів Тернопільського державного педагогічного інституту (нині ТДПУ), молодих службовців, робітників, які вирішили відродити і показати тернополянам Різдвяний вертеп.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • David Starr
    Із списку зірки вірті усі, крім Пелиха. Йому нема за що.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Студенти тернопільського коледжу представили власну колекцію на модному показі в Італії photo_camera 21:01 До мільйона на справу своєї мрії: історії підприємців Тернополя і поради, як отримати грант 20:03 Одним котлети, іншим — каша. Чому в лікарні різне харчування для військових і травмованих ветеранів 19:01 Скільки коштує орендувати будинок у Тернополі: дивіться ціни та умови Від читача 16:03 Шукаєте роботу в сфері медицини? Огляд вакансій від служби зайнятості Тернопільщини 18:10 НМТ—2026: основні дати та правила 17:35 На кордоні затримали тернополянина з контрабандним товаром на 1,7 млн грн 17:10 В дитсадочку, в якому загорівся дах, були діти. Що дізналися «20 хвилин» 16:38 Вербував дівчат через Telegram: на Тернопільщині затримали чоловіка за створення порноконтенту 16:16 У Великій Березовиці освятили ікони, які написали місцеві мешканці 15:50 Судитимуть уродженця Криму за нелегальну переправу тернополянина в Румунію: ціна — 14 тисяч доларів 15:07 Бійка на заправці у Тернополі: 20-річний чоловік опинився в лікарні 14:45 Хто може долучитись до ППО: Уряд змінив порядок для добровольців 14:09 Поліцейський з Тернопільщини «Еней» отримав високу нагороду Головнокомандувача ЗСУ 13:30 У Тернополі на виробництві смертельно травмувався чоловік — Поліція 13:05 Тернопіль планує закупити 12-метрові тролейбуси на два мільйони євро 12:30 Заробіток у месенджері виявився пасткою: тернополянка втратила понад 113 тисяч гривень 11:55 Торгівля наркотиками прямо з колонії: суд виніс вирок трьом учасникам схеми 11:15 У Хоросткові сталась пожежа в дитячому садку 10:40 Тернопільський центр крові у березні працюватиме по суботах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up