Барна незадоволений: "Не буде контрактників – будемо мобілізовувати голів сіл, міст, громад, райадміністрацій"

Барна незадоволений: "Не буде контрактників – будемо мобілізовувати голів сіл, міст, громад, райадміністрацій"
Найменші показники виконання набору на військову службу за контрактом – у Тернопільському, Кременецькому та Заліщицькому районах, - констатував очільник краю Степан Барна. – Загалом, показник виконання по області – 44%.

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна незадоволений станом набору на військову службу  в Збройні Сили України за контрактом. Про це він заявив під час засідання колегії обласної державної адміністрації 30 березня.

Він  наголосив, якщо не буде виконано завдання щодо набору контрактників, буде проведена чергова хвиля мобілізації, повідомила Тернопільська ОДА.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Анонім
    А чого туди йти спиватися як не москалі мене забют то українські алкаші о нє будети мене там бачили як в сра ці ріпу
  • Анонім
    Війна в нас оголошена ? Однотуровий порвав звязки з Росією ? Якщо це гібридна війна то хай воюють гібриди та щей за 6000гривнів в місяць .де обіцяні 1000гривнів в день і страховка в 2 мільйона у разі смерті чи каліцтва які обіцяло шоколадне лайно ,а самі дерибанять потоки на мільярди ,іди нахер Барна.
  • Анонім
    Пішов він нахуй!!!
  • misha svorak
    Хай сам іде воювати Барна.А то не задоволений.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:35 Не можуть повірити, що вони більше не з нами. Тернополяни прощаються з Оксаною Цяпало та Ігорем Неспляком photo_camera 19:28 Пошуково-рятувальні роботи у Тернополі завершили: зниклими вважають шестеро людей, серед них —дитина play_circle_filled photo_camera 18:40 Господи, який біль… Тернопіль прощається з Марією та її двома дітками, яких вбила ворожа ракета photo_camera 18:30 На Театральному майдані вшанували пам'ять жертв Голодоморів Від читача 13:07 ВАЖЛИВО !!! Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 17:57 Біля львівських дач збили пішохода 16:59 З-під завалів у Тернополі дістали тіло жінки: загиблих 33, шестеро з них — діти 16:32 Від удару ворожої ракети загинула працівниця Тернопільської ОДА Галина Мацьків 16:00 «Бог подарував нам другий день народження»: історія родини Трофимчук, яка врятувалася під час атаки 15:15 Безвісти зниклими вважаються семеро людей: оновили інформацію щодо рятувальних робіт в Тернополі 15:07 «Її тато з неба зберіг». На четверту добу після ворожого удару тернополянка знайшла свою кицю 14:10 Сотні свічок, іграшок та квітів принесли тернополяни до будинків, у які влучили ворожі ракети play_circle_filled photo_camera 13:18 Намагаються знайти вціліле та забивають вікна: яка ситуація біля зруйнованого будинку на 15 Квітня play_circle_filled photo_camera 12:30 Четверта доба пошуково-рятувальньої операції в Тернополі: завали продовжують розбирати photo_camera 12:00 45 потерпілих у лікарнях Тернополя. Який стан та чи всім забезпечені 11:35 У Тернополі попрощались з 21-річним Андрієм, який загинув внаслідок ракетного удару photo_camera 11:00 Запали Свічку пам'яті: 22 листопада в Україні вшановують жертв Голодоморів 10:33 Графік відключення світла в Тернополі та області на 22 листопада (ОНОВЛЕНО) 10:00 Заступниця Посла Великої Британії відвідала місце ракетного удару в Тернополі 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Григорій Смук, Анатолій Гладкий, Богдан Субчак та Андрій Война
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up