Без паніки: у Тернополі годину лунатимуть сирени

Без паніки: у Тернополі годину лунатимуть сирени

7 жовтня у Тернополі буде проводитися комплексна перевірка системи оповіщення.

7 жовтня з 14 до 15 год. у Тернополі буде проводитися річна комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту області «Сигнал –ВО» з включенням всіх електросирен міста та передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі області (міста). Про це повідомляє пресслужба міської ради.

У міській раді просять тернополян зберігати спокій та займатися повсякденними справами.

До слова, така перевірка відбувається не лише в Тернополі.

7 жовтня  2020 року з 14 до 15 години на Тернопільщині буде проводитися річна комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту області "Сигнал-ВО" з включенням електросирен та передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі області, йдеться не сайті Тернопільської облдержадміністрації.

Нагадаємо, "20 хвилин" уже повідомляла, що робити, коли у місті почули сирену.

Сирена у місті означає "Увага всім!". Тож якщо чуєте її, потрібно увімкнути проводове радіо чи місцеве телебачення. Там пояснять, що робити далі і як себе вести. Та якщо це планові перевірки - турбуватися не потрібно.  Зазвичай такі перевірки тривають щосереди о 15.00. Тоді можна чути коротке звучання сирени не на повен цикл. Тоді просто перевіряють працездатність сирени.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Оксана Вагіна
    Слышала. Обоссалась
  • Оксана
    Ну і? Наприклад війна чи що там? Де бомбосховища? Який порядок дій?
    Leonid Yakimovich reply Оксана
    Читаем по тексту: "потрібно увімкнути проводове радіо чи місцеве телебачення" там порядок дій.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Тернополю — 486 років: як відзначатимуть річницю першої письмової згадки про місто 22:00 У музеї Тернополя зберігають фрагмент давньоєгипетського саркофага 21:00 Дружина вірила, онуки чекають: історія захисника Миколи Хархана з Тернопільщини photo_camera 20:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини Від читача 17:05 Партнерство для результату: новий етап співпраці з Агенцією регіонального розвитку 19:00 Від 200 до понад 4000 гривень за один квиток: скільки коштує доїхати з Тернополя до інших областей 18:05 Заморозки та сильний вітер: на Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки 17:01 Відійшов у вічність протоієрей Михайло Кільчицький 16:00 Як на Тернопільщині водять великодні гаївки: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 15:00 Помер хірург з Чортківщини Степан Болібрух 14:00 «Мішанина» по-тернопільськи: у мережі показали як готувати традиційну великодню страву play_circle_filled 13:00 Смертельна аварія на Чортківщині: водію стало зле за кермом 12:30 Хабар за інвалідність: судитимуть лікарку обласного онкодиспансеру 12:27 Сергій Надал на фронті передав воїнам 105-ої бригади ТРО автомобіль, квадрокоптери та іншу техніку (на правах реклами) 12:00 Затримали чоловіка за фейкове «замінування» Лановецького ТЦК 11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках 10:00 Благодатний вогонь з Єрусалиму привезли у Тернопіль play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Тернопільщини Володимир Гургач
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up