Без власників: у Тернополі демонтують кіоски та автопричепи

Без власників: у Тернополі демонтують кіоски та автопричепи
Фото ілюстративне з відкритих джерел
  • Рішення про демонтаж кількох тимчасових споруд, власники яких не встановлені, прийняли на виконкомі міської ради в середу, 20 березня.
  • Забрати кіоски та автопричепи мають впродовж двадцяти днів з моменту прийняття рішення.

Згідно із рішенням, постійна діюча робоча група впродовж десяти днів має повідомити власників тимчасових споруд, що вони можуть самостійно їх демонтувати. Якщо вони цього не зроблять, тоді кіоски та автопричепи демонтують примусово протягом двадцяти днів.

Спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд мають виділити комунальні підприємства, а  міський РЕМ має забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання. Порядок під час демонтажу має забезпечити поліція. Управління ЖКГ має привести в порядок місця на яких були розташовані споруди. 

Відповідно до додатку проекту рішення, два металевих кіоски демонтують із ринку на вул. Київській. На просп. Бандери біля будинку №71 демонтують автопричіп "Вітамінчик, біля 74-ого будинку - автопричіп Danke. Біля будинку 76 демонтують автопричіп "Свіжий хліб. Молокія". Власники цих тимчасових споруд не встановлені. Демонтують і один автопричіп "Квітка" із Збаразького кільця, власник якого відомий. Але споруда встановлена без належних документів. 

Повернути демонтовані тимчасові споруди власники зможуть за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Баба Оля з Тернопільщини вирощує мандарини серед зими, ділиться рецептами та має 100-тисячний TikTok play_circle_filled photo_camera 21:00 Приміщення слідчих ізоляторів колишнього КДБ на Коперника суд вимагає віддати під охорону 20:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 січня 20:00 Смерть однорічного Єремія під час лікування зубів: суд досліджує докази захисту медиків Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 19:15 Одразу чотири автівки не розминулися біля Гаївського мосту 19:02 Як почувається немовля, яке знайшли у під’їзді та чи зможе мама повернути дитину 18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори 12:35 Водій, який постраждав в ДТП на об'їзній, був в стані наркотичного сп'яніння — поліція 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up