Безпечне ЗНО з масками, дезінфекторами і термометрами: коли усе доставлять в пункти тестування?

Безпечне ЗНО з масками, дезінфекторами і термометрами: коли усе доставлять в пункти тестування?

З 9 червня розпочнеться доставка засобів захисту до ОДА, а звідти - до пунктів проведення ЗНО.

У Міністерстві освіти і науки заявили, що пункти проведення ЗНО забезпечать усіма необхідними засобами захисту, повідомляє РБК-Україна. Йдеться про медичні маски, безконтактні термометри та дезінфікуючі засоби.

Про це т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Нам вдалося залучити партнерів і створити безпечні та комфортні умови для проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Уже з наступного тижня розпочнеться доставка засобів захисту в регіони", - анонсувала урядовець.

Так, пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування забезпечать:

  • медичними масками для учасників, інструкторів та медиків,
  • безконтактними термометрами (пірометрами),
  • дезінфікуючими засобами для рук,
  • дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь,
  • ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

У МОН поінформували, що з 9 червня розпочнеться доставка засобів захисту до обласних державних адміністрацій, а звідти - до пунктів проведення тестування та іспитів. До дня проведення першого ЗНО, 25 червня, засоби захисту будуть у місцях проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.

Так, перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб виміряють температуру та оцінять наявність респіраторних хвороб. До тестування допускатимуть осіб з температурою нижче 37,2, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Хтось
    А 37,2 то напевне вже не температура. Те вимірювання температури і так нічого не дає. Скільки безсимптомних ходить, та й медикаментозно збити температуру не проблема. Так що проведення ЗНО точно не можна назвати безпечним. Особливо дивує те, чого не скасували ЗНО для тих учнів, які не вступають у ВНЗ? Таке враження, що насправді державі начхати на здоров"я дітей. Але що вони цим пробують довести? І кому?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Біля школи-ліцею №6 встановили знак «Зупинку заборонено»: чи не виникнуть проблеми для батьків і підприємців play_circle_filled photo_camera 18:05 Поліція перекрила канал втечі за кордон: серед затриманих — житель Тернопільщини 17:24 Переможцем повернувся на місце, яке забрало здоров'я: Іван Космина із Чорткова поїхав мотоциклом в Київ play_circle_filled photo_camera 16:55 Батьки першокласників знову можуть отримати по 5 000 гривень у Дії: як подати заявку Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 16:17 На Тернопільщині зафіксували температурний рекорд. Спека наразі не відступатиме 15:49 Практичні комоди для дому в Тернополі: як вибрати модель під свій простір і бюджет (новини компаній) 15:32 Податкова отримає доступ до даних про перетин кордону: що відомо 14:45 Вбивство жінки на Володимира Великого: підозрюваному загрожує довічне ув'язнення 14:26 Зеленський призначив Клименка секретарем РНБО, а Умєров отримав нову посаду в секторі безпеки 14:09 Після розголосу чоловіка, якого мобілізували з відстрочкою, відпустили. Але з умовою… 14:00 Без гарячої води до 12 серпня буде частина багатоповерхівок на Куліша та 15 Квітня 13:30 Тернополянину загрожує до семи років тюрми за стрілянину в підлітка та сусіда 13:03 Поліція викрила схему ухилення від мобілізації з «нареченою» із Тернопільщини 12:30 Ремонтують заїзну кишеню на зупинці громадського транспорту «Готель «Тернопіль» photo_camera 11:45 На Тернопільщині трапилися ДТП з неповнолітніми мотоциклістами 11:30 Кредити на автономне опалення надаватимуть за пільговими ставками 11:00 У Малашівцях триває ліквідація пожежі на сміттєзвалищі 10:15 «Треба вміти вчасно піти»: як Олег Соколовський прокоментував призначення нового начальника управління ЖКГ 09:32 Призначили нового начальника управління житлово-комунального господарства міськради в Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up