Беззахисні перед лицем жорстокості: тернополян кличуть на Всеукраїнський марш за права тварин

Беззахисні перед лицем жорстокості: тернополян кличуть на Всеукраїнський марш за права тварин
  • Зоозахисники всієї України 15 вересня вийдуть на вулиці, щоб боротись за права  тих, хто не може сам себе захистити.
  • У Тернополі Марш за тварин відбудеться о 12.00. Збір - на Театральному майдані. 

- Вже втретє за ініціативи руху UAnimals відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин, - розповідає зоозахисниця, активістка  Людмила Чеховська, - Тварини беззахисні перед лицем жорстокості і захистити самі себе вони не можуть. Тернополяни завжди активно долучаються до таких акцій. Тому мизакликаємо усіх небайдужих і цього року приєднатись до нас. 

Марш розпочнеться від Театрального майдану, далі учасники прямуватимуть вулицею Руська до Замкової та назад до Театрального майдану. 

В одну годину акція відбудеться у 24-ох містах Украни, в тому числі в Луганську та Донецьку. Марш за права тварин цього року пройде навіть у Антрактиді. Яв розповідає Людмила Чеховська, підтримати акцію вирішили учасники експедиції на українській антарктичній станції «Академік Вернадський». Таким чином, зоозахисна подія вперше пройде на далекому континенті.

- Питання захисту тварин актуальне через наявність великої кількості місць-пережитків минулого, де тварин використовують як ресурс, - опублікував у соцмережі таку позицію учасник 24-ї української антарктичної експедиції Олександр Квятковський - Вважаю що в 21 столітті людина в здоровому глузді не має морального права допускати жорстоке поводження та знущання над тваринами. Не кажучи вже про те аби платити гроші за виставу в якій виступає змучена тварина.

Цього року у активістів 11 вимог, щоб захистити тварин від жорстокого поводження: 

1. Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.
2. Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.
3. Заборона створення і функціонування притравочних станцій.
4. Відмова від використання живих тварин для експериментів та ін.
5. Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
6. Заборона хутрових ферм;
7. Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів.
8. Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.
9. Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.
10. Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
11. Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Людей закликають малювати плакати. За найкреативніший обіцяють цінний подарунок. А також просять приходити цілими сім'ями та навіть разом із тваринаи, якщо для них натовп не буде створювати стрес. 

Більше про акцію можна дізнатись за посиланням тут.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анна
    Не можна говорити про права тварин, бо це не люди, за більшістю з цих безглуздих вимог стоїть нехтування правами людей. Скільки ще треба покусаних тернополян безпритульними агресивними тваринами, щоб щось з тим почали робити?? Чи так і далі будемо прирівнювати тварину до людини?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:40 У Тернополі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 12:04 Їдете на Закарпаття чи в Карпати: кому потрібен спецдозвіл, а де достатньо паспорта і Резерву 11:00 Тернополянка втратила 69 тисяч гривень зі своїх карток 10:00 Символ незламності та волі: воїни 44-ї артилерійської бригади привітали із Днем Державного Прапора photo_camera Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Трофимлюка і Петра Коваля 21:00 4 з 10 шлюбів — онлайн: скільки весіль та розлучень було за пів року в Україні 20:00 Ветеран війни відкрив клініку сімейної медицини у Кременці: які послуги можна отримати play_circle_filled 18:55 Тернопільська «Нива» з розгромним рахунком поступилася «Буковині» в 1/32 фіналу Кубка України 18:00 Як приготувати домашній зефір з яблучного пюре 16:35 Резерв+ та Армія+ тимчасово не працюватимуть 16:00 Тернопільська «Нива» стартує в Кубку України матчем проти «Буковини». Онлайн трансляція play_circle_filled 15:00 У тролейбусі в Тернополі у жінки викрали гроші та документи 14:00 П’яні скоїли ДТП і покалічили людей, але тюрми уникнули. Чому?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up