Біля «Авалону» чоловік впав у яму і його засипало землею. Що відомо? (ОНОВЛЕНО)

Біля «Авалону» чоловік впав у яму і його засипало землею. Що відомо? (ОНОВЛЕНО)
  • На місці працювали рятувальники, поліція і приїхала швидка, — про нещасний випадок редакцію повідомив читач.
  • Потерпілому 43 роки, він є працівником підприємства. Чоловік живий, у свідомості. Його вже доправили до Лікарні швидкої допомоги. 
  • Щось коїться біля «Авалону» — там біля викопаної ями поліція, рятувальники і туди ж мчала швидка, — зателефонував до редакції наш постійний читач Олег.

 

Наразі журналістам стало відомо, що біля «Авалону» впав до ями чоловік, і його присипало землею. За попередньою інформацією, потерпілий живий.

Ми намагаємось отримати офіційні коментарі від залучених на місці події служб та та дізнатись про стан потерпілого.

Інформацію весь час оновлюватимемо.   

О 16.50 рятувальники повідомили, що під час земляних робіт чоловіка засипало землею. 

— 16 червня о 15:48 до служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в Тернополі на просп. Степана Бандери одна людина опинилась під завалами землі., — повідомила речниця управління ДСНС в області Ірина Крупа. — До місця події направлено чергові відділення ЧСПТ АРЗ СП, АРЧ АРЗ СП та працівників ОКЦ Головного управління.

Як з’ясувалося, під час земельних робіт, у траншеї глибиною близько 3 м, відбувся обвал ґрунту, внаслідок чого шаром землі засипало одного з працівників. Завдяки злагодженим діям рятувальників людину визволили з-під завалу та передали до рук медиків. Всього на місці події працювали 10 осіб особового складу та 3 одиниці техніки.

— О 15.48 до швидкої надійшов виклик, що 43-річного робочого підприємства засипало землею, — повідомила заступниця директора з медичної роботи Центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак. — Чоловік копав траншею, обвалилась земля, серед якої було чимало залишків асфальтного покриття. Робочому придавило ноги. Бригада приїхала швидко, проте діставали з-під завалів чоловіка досить довго. Все через ґрунт, яким його накрило.

Хворий контактний, орієнтований в просторі та часі. З попереднім діагнозом «Синдром тривалого здавлення» потерпілого доправлено до Лікарні швидкої допомоги.    

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Алюсік Алюсік
    Дякувати Богові що живий!
  • Сергей Волков
    https://fb.watch/69QVD_9qHg/
    Ірина Белякова reply Сергей Волков
    У нас є відео порятунку в матеріалі https://www.youtube.com/watch?v=juOXQ_xYFIg&t=4s
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток 20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь 19:14 Люди продовжують виходи на мітинги у підтримку Федорова в Тернополі photo_camera 18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках 15:50 На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду. На відновлення виділили мільйон 15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі (оновлено) 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка 09:36 У Почаївської лаври виявили ознаки зв'язку з Російською православною церквою, що заборонена в Україні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up