Біля ОДА гаряче: добровольці висловили свої вимоги до депутатів під палаючі шини

Біля ОДА гаряче: добровольці висловили свої вимоги до депутатів під палаючі шини

Проти капітуляції, проти відведення військ, особливого статусу, переговорів у нормадському форматі. За виконання Будапештського меморандуму, зміцнення армії та за припинення дипломатичних та економічних відносин з Росією. З такими вимогами під стіни Тернопільської ОДА прийшли ветерани 26 вересня. 

Вранці 26 вересня під стінами ОДА зібралися добровольці на акцію протесту. Людей було чимало: усі у формі, з прапорами та плакатами, на яких написані були вимоги. 

Спершу один із учасників акції Назар Сарабун розповів чому зібралися та, що їхня акція аполітична.

- Акція проти капітуляції. Зараз в країні про добровольців і взагалі соціальну підтримку бійців просто забули, вони нікому давно непотрібні, - каже Назар Сарабун. - На акцію прийшли люди, яким в першу чергу не байдужа доля України і ми не будемо миритись із капітуляцією країни. Ми маємо чітке звернення до голови обласної ради та до депутатів. Основні з вимог: відновлення сприяння відновлення державних кордонів, ініціатива збору Ради безпеки ООН з метою підтримання підписантами Будапештського меморандуму. Це дає країні все ж таки відновлення території. 

Своє звернення до депутатів активісти зачитали під палючі шини. Передали його депутатам і додали, що обов'язково простежать за тим, щоб всі за нього проголосували. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (58)
  • Серега Хайдаров
    А мне нравится . Чем больше будите друг друга мочить , тем лучше . На земле светлей и чище будет . Так что вперед и не останавливайтесь .
  • Irina Okun
    Вибори  i президента, i Верховноï Ради показали хто в бiльшостi i хто в меншостi. Згiдно демократiï i меншiсть маė право висловлювати свою думку, але вирiшувати курс держави не будуть. Крапка.
    Анонім reply Irina Okun
    Ну можна подумати ті ,що обрали Зе шоблу будуть визначати курс держави . Це не Порошенка вони зробили це ще раз це українців всіх разом взятих ще раз зробили . Багато хто голосував за цих блазнів зараз дуже шкодують за свій вибір .
  • Петро Гумен
    Які ви хОхли кумедні
  • Anastasiia Shakhmatova
    На непідконтрольних територіях проживають інваліди та старі люди, які не мають сил і можливостей поїхати та отримати свої пенсії. Їм потрібні їжа, ліки та інші речі. Ми маємо думати в першу чергу про них, а не про свої амбіції. Бабульки та дідусі - не сепаратисти, це прості люди, які стали заручниками війни.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Долар і євро різко додали в ціні: новий курс НБУ на 14 липня 22:00 На кладовищі в Кракові, де вчинили наругу над могилою Лепкого, встановили тимчасовий барельєф 21:18 Свириденко подала у відставку з посади прем'єра 21:00 Аромат кави та данський затишок: родина ветерана розвиває кав’ярню-ростерію у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 20:01 Не взяли до ліцею чи змушують носити форму? В управлінні освіти кажуть, що це незаконно 19:03 Дружина військового, якого знайшли мертвим, розповіла про останню розмову з чоловіком 18:00 Військовий облік юнаків 2009 року народження: у ТЦК пояснили, чи дозволять виїзд за кордон 17:20 Світлана Озерчук, Ольга Різник та Ольга Чортик очолять гімназії в Тернополі 16:50 Ольга Ваврик може стати директоркою Тернопільського обласного художнього музею 16:10 Діагноз, який перевернув життя 11-річної Каті: родина просить про допомогу 15:45 У Бережанах чоловік продавав наркотики по 300 гривень за грам: його затримала поліція 15:15 Поширював у Viber інформацію про ТЦК: суд виніс вирок жителю Тернопільщини 14:50 Конкурс на посаду керівника філармонії перенесли — не змогли обрати голову комісії photo_camera 14:10 Масова загибель бджіл на Збаражчині: пасічники кажуть про отруєння 13:36 У Тернополі відбувся XIV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка 13:05 Американець із Кентуккі приїхав до Чорткова, щоб плести маскувальні сітки photo_camera 12:31 Директора Тернопільського аеропорту Володимира Кулака увільнили від обов'язків через мобілізацію 11:55 «Ліга Дужих. Діти»: у Тернополі стартував набір до дитячої команди з ампфутболу 11:15 П'яний водій пропонував 25 тисяч хабаря тернопільським поліцейським
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up