Богомол обіцяє звільнити поліцейських, яких затримали за кермом напідпитку


Богомол обіцяє звільнити поліцейських, яких затримали за кермом напідпитку
  • Минулого року шестеро поліцейських попались за кермом напідпитку. П’ятьох вже звільнили з роботи. Щодо шостого – працівника Лановецького відділення поліції - чекають рішення суду.
  • А вже у січні 2017 р. затримали ще трьох. У списку – підполковник, слідчий, працівник відділу поліції особливого призначення…

 

  • Реакція головного управління нацполіції щодо таких випадків жорстка: всі випадки трапились в позаробочий час і лише тому поки що залишаються працювати, - каже начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол. - Якби вони були у робочий час, або на робочому місці – вони були б звільнені одразу ж. А так – ми дотримуватимемось Закону і дочекаємось рішень судів. А після цього дані працівники будуть звільнені.

Йдеться про трьох працівників поліції, яких у січні затримали напідпитку за кермом. Першого – працівника відділу поліції особливого призначення – затримали під час новорічно-різдвяних свят. Другий – підполковник – працівник кримінальної поліції. Який підрозділ – Олександр Богомол каже, що розголошувати не має права. Третій – старший слідчий Тернопільського районного відділення поліції. Двох останніх затримали протягом тижня.

  • Щодо перших двох вже проведені службові розслідування, вони вже притягнуті до дисциплінарної відповідальності і мають «неповну посадову відповідність», - каже Олександр Богомол. - За третім фактом вже призначене службове розслідування. Ми проведемо перевірку загалом діяльності цього працівника. Знаю, що він зараз на лікарняному (йдеться про старшого слідчого районного відділення поліції.

Факт, що поліцейський опів на п’яту ранку собі дозволяє в Центрі міста на капоті розпивати алкоголь, обурив головного поліцейського краю. Олександр Богомол каже, що  це незрозуміло і неприйнятно.

  • Наразі він лікується, - каже очільник поліції. - Ми обов’язково перевіримо: від чого і як він лікується. Всі троє, коли буде підтвердження судів – будуть обов’язково звільнені з роботи.  

Детальніше про це читайте Слідчого затримали за кермом напідпитку
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Павло Вишебаба одружився: після весілля завітав до книгарні в Тернополі photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського 21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини 20:00 «Бабцю, напечіть домашніх пляцків — скоро буду вдома»: Петро Базар повернувся з полону play_circle_filled 19:00 У Теребовлі відновлюють нічну екскурсію Замковою горою з «Князем Васильком» play_circle_filled 18:04 У Києві чоловік відкрив стрілянину та захопив супермаркет: є загиблі та поранені 18:00 Сезонна алергія: календар цвітіння рослин, які можуть стати збедниками 17:00 Від бойового медика до фермера: ветеран Віктор Штурма розвиває ягідний бізнес на Кременеччині 16:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Брощака та Володимира Ягнича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up