«Будь героєм – врятуй життя»: тернополян запрошують на місячник здачі крові

«Будь героєм – врятуй життя»: тернополян запрошують на місячник здачі крові

З 1 по 30 вересня у Тернополі  триватиме акція «Донор – це ти». Усіх охочих запрошують долучитись до акції, розповісти про неї у соцмережах та врятувати комусь життя.

Щоб розповісти про культуру донорства в Україні та врятувати людські життя організатори акції «Донор – це ти»  вирішили запустити челендж у соцмережах.

- Ми вирішили організувати акцію, бо за літо запаси крові практично вичерпались, - каже організатор акції Олег Грушицький. - Проект має на меті запустити марафон благодійної здачі крові для людей та цілих компаній чи організацій. Наша небайдужість є запорукою того, що світ тримає добро та милосердя. Пам'ятайте, що кожен донор під час донації рятує до трьох життів! Стати героєм дуже просто! Достатньо лиш поділитись краплиною власної крові.

Для того, що стати учасником марафону вам потрібно стати донором та упродовж місяця публікуйте в соцмережах свої фотографії із хештегом #донор_це_ти #я_Донор #здай_кров #врятуй_життя #донор #донорство

- Ми хочемо розповісти молоді про те, що здавати кров – потрібно, - каже Олег Грушицький. – Зарааз ми поширюємо інформацію про акцію у ВНЗ, школах, на підприємствах. Зпрошуємо стати учасниками як окремих людей так цілі компанії. Ми зараз маємо розуміти наскільки це важливо для хворих людей.

Довідка


Тернопільська обласна центр служби крові, м. Тернопіль вул. Клінічна 8.
Пн-пт, 8:00-12:30. Тел.: 0352 252 614

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Василиса
    https://youtu.be/HW2jlG567Yg
  • Василиса
    Редакціє, ви якось так розмістили малюнок, що половина інформації не видно! Це важливо . Зокрема , як підготуватись до здачі крові: не вживати мед. препарати - мінімум 72 години до здачі крові, за дві доби до здачі не вживати алкоголь; за добу до здачі  не вживати копчена, гостра і смажена їжа з численними спеціями, молочні продукти і яйця, банани; не можуть бути донорами  кров вагітні і годуючі жінки. Це не вичерпний перелік - ще багато чого не можно і потрібно.  Потрібно бути здоровим, без кашлю чи нежиті, якщо пірсінг/тату - то щоб пройшло більше року, операція - більше року.
    Петро Беріт reply Василиса
    мені завжди цікаво було, всі ці застереження важливі для донора чи рецепієнта? Тут просто такий перелік того що не можна що я хз як прожити тих 2 дні.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:50 Українці тепер можуть дізнатись онлайн, чи є у них обмеження на виїзд за кордон 14:20 У Сопільче проводитимуть обробку від кліщів: рядять утриматись від відвідування парку 13:45 У Тернополі водій не пропустив на пішохідному жінку з двома дітьми 13:05 Росіяни вдарили по Епіцентру в Прилуках: є загиблі та десятки поранених Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 12:30 Вбивство матері на очах у дітей: судитимуть чоловіка з Монастирищини за смертальні поранення дружині 12:00 На сцені Євробачення вперше звучала бандура: серед її творців — двоє тернополян 11:25 Тариф на воду в Тернополі може зрости майже втричі: просять подавати пропозиції та зауваження 10:40 Колишнього посадовця з Лановеччини оштрафували за несвоєчасне подання декларації 10:11 Аварія на Чортківщині: Volkswagen зіткнувся з вантажівкою, двоє травмованих 10:00 lifecell перетнув позначку у мільйон MNP-абонентів — чому користувачі обирають цього оператора (новини компаній) 09:36 П’яний водій електроскутера і 100 доларів у багажнику: на Тернопільщині жінка пропонувала хабар поліції 09:00 Обірвалось життя воїна з Тернополя Анатолія Покойового 08:00 Самокати під забороною: У Тернополі почали жорсткіше карати за їзду на електротранспорті у пішохідній зоні 22:00 Вишита стрічка пам’яті: українців закликають вшанувати загиблих воїнів у День вишиванки 21:00 Арешт рахунків та новий поріг для продажу житла боржників: на українців чекають зміни у системі стягнення 20:00 Верховний Суд дозволив трьом родинам встановити індивідуальні пам’ятники на Пантеоні Героїв 19:00 «Тепломережі зношені майже на 73%»: як Тернопіль готується до опалювального сезону 18:46 Дві ДТП на виїзді з Тернополя. Рух транспорту частково ускладнений (оновлюється) 18:00 Найспекотніший день за останні 51 рік: у Тернополі зафіксували новий температурний рекорд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up