Частина Тернополя – без електропостачання. Причину встановлюють
Без електрики опинилися мешканці кількох мікрорайонів Тернополя.
Зранку, 1 вересня, частина споживачів на масивах «Центр», «Східний», «Дружба», в межах центрального ринку на вулиці Торговиця та на інших вулицях Тернополя залишилася без електропостачання.
Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
На даний момент Тернопільський міський РЕМ виявляє причину, оскільки відключення в мережах в межах 110кВ.
Також ми повідомляли, що 1 вересня у Тернополі відключать гарячу воду. У місті проводять технологічні переключення у рамках підготовки до опалювального періоду.
Читайте також
- Планові роботи в електромережах наразі не проводяться. Як працює «Тернопільобленерго»
- 1 вересня у Тернополі відключать гарячу воду
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
🇺🇦 підтримати україну
отримати гроші підмога за кілька хв
Тільки для українці та українські біженці. натисніть тут --> https://s.uappl.org/08reco76