Частина Тернополя – без електропостачання. Причину встановлюють

Частина Тернополя – без електропостачання. Причину встановлюють

Без електрики опинилися мешканці кількох мікрорайонів Тернополя.

Зранку, 1 вересня, частина споживачів на масивах «Центр», «Східний», «Дружба», в межах центрального ринку на вулиці Торговиця та на інших вулицях Тернополя залишилася без електропостачання.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

На даний момент Тернопільський міський РЕМ виявляє причину, оскільки відключення в мережах в межах 110кВ.

Також ми повідомляли, що 1 вересня у Тернополі відключать гарячу воду. У місті проводять технологічні переключення у рамках підготовки до опалювального періоду.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anatoly Vivchar
    ще треба протверезіти, щоб почати виявляти причину
  • Amelia Cross
    Підтримуйте народ України 🇺🇦  – це проект який безпосередньо пов’язує донорів  з окремими громадянами України які звертаються за фінансова допомога.

    🇺🇦 підтримати україну
    отримати гроші підмога за кілька хв
    Тільки для українці та українські біженці. натисніть тут --> https://s.uappl.org/08reco76

keyboard_arrow_up