1 вересня у Тернополі відключать гарячу воду

1 вересня у Тернополі відключать гарячу воду

Будьте готові зустріти перший ранок осені без гарячої води.

Завтра, 1 вересня, у зв’язку із проведенням технологічних переключень у рамках підготовки до опалювального періоду у Тернополі призупинять гаряче водопостачання.

Про це повідомляє Тернопіль житлово-комунальний.

 Очікується, що гарячої води не буде зранку.

Інформація стосується усіх житлових будинків, до яких надається послуга гарячого водопостачання.

Гарячу воду матимуть лише ті будинки, які обслуговує котельня на вулиці Романа Купчинського, 14. Тут гаряча вода подаватиметься за звичним графіком.

Про усі зміни комунальники повідомлять додатково. 

Нагадаємо, що на вулицях Дорошенка і Манастирського не буде гарячої води до 16 години 2 вересня.

 Читайте також:

На вулицях Дорошенка і Манастирського кілька днів не буде гарячої води

П'ять котелень у Тернополі роблять пробний запуск гарячої води: де і коли відновлять водопостачання

Котельня на бульварі Просвіти зупиняється на ремонт. Хто залишиться без гарячої води

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Volodymyra Karpyak
    Дітей поведуть в школу не помитих
  • Грн 6

keyboard_arrow_up