Через створення МТГ штат міської ради збільшать на 35 працівників

Через створення МТГ штат міської ради збільшать на 35 працівників
  • Чотири старости сіл, які об'єдналися з Тернополем, отримали печатки.
  • Ще вони будуть членами виконавчого комітету міської ради.
  • А штат працівників міськради збільшиться на 35 працівників у зв'язку із створенням Тернопільської міської територіальної громади

Про це йшлося під час 31-ї сесії міської ради у середу, 19 грудня. Спершу міський голова оголосив, що у зв'язку із створенням МТГ, до складу виконкому долучиться чотири старости сіл Кобзарівка, Вертелка, Курівці, Малашівці, Іванківці, Чернихів, Глядки та Плесківці. Після цього вручив їм гербові печатки, які ідентичні з тими, які є у тернопільській міській раді. А їх вигляд затвердили під час виконкому ще 12 грудня. 

Після цього депутати голосували за внесення змін до рішення міської ради "Про виконавчі органи та структуру міської ради". Йдеться про те, що у зв’язку із необхідністю забезпечення  діяльності виконавчих органів Тернопільської міської територіальної громади кількість працівників міської збільшиться на 35 чоловік - із 470 до 505.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Єврей
    Та ті барани і так сидять штани протирають, коли не зайдеш в якусь держструктуру, то чаї п'ють і плітки пліткують. В них дуже малі об'єми роботи,
    треба позвільняти нахрен 4 з 5, а п'ятому дати всю роботу і всю зарплату, і мотивація появиться, і результат нормальний буде. В Україні один з найвищих в Європі показник кількості чиновників на душу населення, якщо не найвищий, але такі, як Сірожа Полтіннік, не розуміють, що це погано, бо вони не працювали в приватних структурах і не розуміють, як вірно організувати роботу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернополі оштрафували чотирьох людей за неочищені від бурульок дахи 21:00 Від адвоката до артилериста: історія захисника зі Зборівщини 20:23 Графік відключення світла в Тернополі та області на 14 січня 20:01 У лікарні Тернополя відкрили першу Школу Супергероїв: розповідаємо особливості photo_camera Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 19:03 Майстер спорту і пенсіонер. Що з’ясували про працівника ТЦК, який бив людей на камеру 18:15 З безхазяйного майна в Заліщиках планують зробити укриття 17:30 Через Східний через відключення світла наразі не курсуватимуть тролейбуси 17:10 Після аварії у Кременці сталась бійка: водій-військовий опинився в лікарні 16:40 Для критичної інфраструктури також вводять графіки відключення світла. Перевірте свою підчергу 16:17 Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 «Кімната, де живе експлуатація»: у Тернополі презентували інтерактивний простір 15:40 Мороз не відступає: штормове попередження для Тернопільщини 15:10 У Бережанах затримали 44-річну жінку за дві крадіжки 14:33 Ще одна громада на Тернопільщині обмежує електропостачання для критичної інфрастурктури 14:03 Чотирьох дітей віддають у патронатну сім’ю. А ті вірять, що мама сьогодні прийде і забере 13:20 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 12:40 Вночі водій з ознаками сп'яніння пропонував хабар патрульним 12:15 Учасник бойових дій, ветеран, політик: що ще відомо про нового голову ОДА Тараса Пастуха play_circle_filled 11:50 Понад два мільйони гривень має відшкодувати лікарня: рішення апеляції у справі смерті 4-річного хлопчика
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up