Чергове ДТП на Микулинецькій. Daewoo влетіло у “зад” Volkswagen Passat

Чергове ДТП на Микулинецькій. Daewoo влетіло у “зад” Volkswagen Passat

Аварія трапилася близько 19:00 у п’ятницю 17 листопада біля “Шинка”, що на вул Микулинецькій.

На світлофорі не розминулося два авто. Водій Daewoo не розрахував безпечної відстані, яка має бути між автомобілями, і влетів у “задок” Volkswagen Passat. Автомобілі зіткнулися саме там, де має розвертатися тролейбус №8, в результаті чого рух цього громадського транспорту був заблокований.

- За правилами дорожнього руху водії повинні між транспортними засобами дотримуватися безпечної дистанції, - коментує водій Віталій, що їхав повз зіткнення. - Проте якщо вже трапилося зіткнення автомобілів, то згідно правил дорожнього руху, порушником буде той, хто не дотримується дистанції. 

Якщо правильно розуміти поняття дистанції, це допоможе уникнути неприємних ситуацій, продовжує водій. Також сьогодні велике значення має те чи водії “перезули” колеса, оскільки за таких погодніх умов літня резина дубіє, відповідно авто не тримається асфальту. І навіть якщо відстань між авто була дотримана, то транспортний засіб могло просто занести.

Нагадаємо, що дві години тому, на вул. Микулинецькій водій Skoda збив на пішохідному переході жінку. Аварія трапилася близько 17:30 на вул. Микулинецька, що біля авторинку.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anonymous
    РИзина? Дебіли неписьменні! Українською - ґума, а московитською - рЕзина.
    Anonymous reply Anonymous
    і взагалі, ти що вчитель укр. мови? Новину читай, а не за помилками слідкуй!
    Anonymous reply Anonymous
    навіть вікіпедія пише, що резина - це розмовне слово в українській мові, і воно явно не москальське, бо походить від латині. Грамотний ти наш!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:50 22-річний водій на Кременеччині намагався відкупитися від поліції за 20 тисяч гривень 10:16 Жінка з Тернопільщини втратила 300 тисяч, намагаючись «витягнути» сина з ТЦК 09:35 У Тернополі чистять підвали та горища: триває двомісячник благоустрою 09:00 На щиті у Підгороднянську громаду повертається Герой Микола Максим Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 08:00 Чи порушують ваші права, якщо у магазинах відмовляються приймати куп'юри номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень 21:00 «Смерть тут завжди на плечі сидить, як пташка»: поет, науковець, який друкувався в Тернополі, про метафори на «нулі» 20:00 Учитель музики з села на Тернопільщині завірусив TikTok: кліпи учнів збирають мільйони переглядів play_circle_filled photo_camera 19:00 «Я плакала і сміялася водночас». З російського полону повернувся Віталій Прокіпчук з Борщівщини 18:00 Що потрібно знати про НМТ—2026: дати та терміни, які важливо не проґавити 17:04 Особливості оформлення закордонного паспорта дітям різного віку: що потрібно знати 16:00 Плов з грибами, який смакуватиме кожному: рецепт від Клопотенка, який під силу кожному play_circle_filled 15:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Богдана Суховія та Богдана Поляного 14:00 Усі працівники шкіл та садків проходитимуть додаткові перевірки перед влаштуванням на роботу 13:00 До 16° тепла принесе новий тиждень: прогноз погоди на 9-11 березня в Тернополі та області 12:02 За смерть 24-річного мотоцикліста водій Hyundai отримав умовний термін
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up