Чи безпечна вода з тернопільських водоматів: результати перевірки

Чи безпечна вода з тернопільських водоматів: результати перевірки

Якість води з водоматів у Тернополі перевіряють щомісяця.

На території міста Тернополя реалізовують розливну воду з водоматів ФОП Стецина О.В. (вода питна «Долина+»), ФОП Шмігельський А.І. (вода питна «Джерельна+»), ФОП Іваницький (вода питна з свердловини санаторію ТзОВ «Веселка») та ТзОВ «Агроком» (вода питна «Зарваницька»), повідомляють в Тернопільському областному лабораторному центрі.

Працівники Тернопільського міського відділу державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» згідно угод на відомчий лабораторний контроль щомісячно досліджують якість води з водоматів ФОП Стецина О.В. (вода питна «Долина+»), ФОП Шмігельський А.І. (вода питна «Джерельна+»), ФОП Іваницький (вода питна з свердловини санаторію ТзОВ «Веселка») за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками, в т.ч. токсичними елементами.

За результатами лабораторних досліджень, проведених згідно Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною», затверджених наказом МОЗ України №400 від 12.05.2010 р. впродовж 2019 р. у відібраних 42 взірцях води з водоматів відхилень не виявлено, повідомляє завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Тернопільського міського відділу ТОЛЦ МОЗ України Баран Г.І.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • Малий
    Зрозумійте в Україні на даний час близько 80 90 відсотків підземних водойм і джерел забруднення і непридатні для пиття єдиний вихід це очищена вода. воду не потрібно провозити ані з Долини, Зарваниці чи з Карпат воду потрібно просто якісно очистити.
  • Олександр Луковицький
    "обласТному"? хто автор цієї писанини?
  • Олександр Луковицький
    а  "Агроком" не платив?
  • Олександр Луковицький
    "обласТному" - це шедевр. А "Агроком" експертам не заплатив?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Кремнеці ремонтують стартову естакаду для санного спорту photo_camera 21:00 Вільний від «правильності»: колеги в пам'ять про загиблого журналіста Героя Віталія Дереха photo_camera 20:00 У Тернополі стартував купальний сезон: журналісти перевірили міські пляжі photo_camera 19:03 Знайшли застреленим у ТЦК Тернополя: що відповіли на запити журналістів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 В аварії неподалік Тернополя постраждали четверо дітей. Серед них — дитина 17:20 На Львівській частково перекрили рух транспорту 16:50 На фасаді будівлі поліції в Тернополі завершили 15-метровий мурал 16:15 У Тернополі теплоходи знову курсуватимуть до Дальнього пляжу 15:45 11,4 мільйони з бюджету передали закладам освіти Тернополя: як розприділили 15:15 Із будинку в Підволочиську зникли коштовності та гроші: затримали підозрюваного в крадіжці 14:35 На Тернопільщині оголосили штормове попередження: через дощі та грози може піднятись рівень води 14:02 Затримали трьох начальників районних ТЦК з Тернопільщини за підозрою у завищенні показників мобілізації 13:20 Землі заказника Серетський після тривалих судів повернули у власність держави 12:37 На Бандери 15-річна дівчина потрапила під колеса авто 12:00 Нові тарифи на проїзд в автобусах і тролейбусах затвердили у Тернополі 11:26 У полі на Тернопільщині горів комбайн 10:52 Після домашньої сварки в одному з сіл Білецької громади, чоловік підірвав гранату 10:10 На ринку в Тернополі тест-драйв електросамоката обернувся крадіжкою 09:37 В Україні 11 червня вперше офіційно відзначають День Сил безпілотних систем Збройних Сил України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up