Чи будете ви ходити у McDonald's? (опитування)

Чи будете ви ходити у McDonald's? (опитування)

Тернопільський McDonald's на Майдані Перемоги відкрили 24 жовтня. У перший день черги до закладу були довжилезні. Відвідувачі навіть стояли у черзі на дворі.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (34)
  • Валя
    Якщо чесно я нерозомію для чого в нас відкрили Мак нас в місті є де піти біля мене є " Бянка" смачна кухня і є де дітям побавитися,і по місту не один такий заклад
  • Igorko 123
    Не маю бажання, через низьку якість їжі. Був у макдональдсі за кордоном, не сподобалось, за рекламу платити теж не має бажання. Це нагадує коли в якесь село провели газ.
  • Богдан
    Якщо буде така сама якість як в Америці, і якщо буде така сама ціна як в Америці. А то в нас накидають тобі в тарілку свинячих помиїв, а ціна - що дешевше з Америки замовити доставку доброї їжі.
  • Anonymous
    От пілять, найважливіша тема в місті! Не тарифи на опалення, не проїзд в громадському транспорті, не навчання дітей по суботах... А, пілять, бидло гамбургергом стурбоване. А таки дійсно, то бидло варте того, щоб всякі заставні їм той фалос поставили
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:55 У школах посилять заходи безпеки: Верховна Рада ухвалила закон 15:20 «На щиті»: ще 1000 тіл українських захисників повернули додому 14:50 У Кременці заступницю директора ліцею оштрафували за корупційне правопорушення 14:20 Долар подорожчав, а курс євро подешевшав Від читача 09:23 Пішла у засвіти КИРИНЮК ЗІНАЇДА ІЛЛІВНА 13:45 В Україні з'явиться військовий омбудсмен: чим займатиметься та хто може подавати скарги 13:10 «Ліси України» мають сплатити компенсацію за зрубані дуби на Монастирищині 12:31 Суд на Тернопільщині відправив солдата на п’ять років до в’язниці 12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді 10:45 Школярка з Тернополя зібрала гроші на Starlink для своєї вчительки, яка служить в ЗСУ photo_camera 10:10 Потребує проходження базової загальновійськової підготовки: що означає нова відмітка у Резерв+ 09:35 Уряд погодив призначення Володимира Василенка заступником голови Тернопільської ОДА. Що про нього відомо 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Ленчишина і Сергія Анфйорова 08:00 Збитків на понад 3,4 млн грн: судитимуть групу «чорних лісорубів» 22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up