Чи посилюватимуть карантин у Тернополі з 3 серпня: що кажуть у міській раді

Чи посилюватимуть карантин у Тернополі з 3 серпня: що кажуть у міській раді

З понеділка Тернопіль працюватиме у звичному режимі, адже, як кажуть у міській раді, підстави прийняття державною комісією ТЕБ та НС щодо внесення Тернополя до "червоного" рівня епідемічної небезпеки не встановлені.

31 липня за результатами засідання Центральної комісії ТЕБ та НС  три регіони визначені за рівнем поширення COVID-19 як червоні зони: по одному у Волинській, Тернопільській та Чернівецькій області.

Читайте тут: Тернопіль потрапив у "червону зону". З 1 серпня нові правила карантину: що потрібно знати?
 

У цих регіонах мали б заборонити пасажирські перевезення, роботу закладів сфери культури, громадського харчування, ТРЦ, соціальних та реабілітаційних закладів тощо.

Підстави прийняття щодо Тернополя такого рішення не встановлені, оскільки показники рівня захворюваності на COVID-19 у нашому місті за останні дні пішли на спад і тримаються на тому ж низькому рівні, зокрема, станом на 1 серпня:

  • середня кількість тестувань методом ПЛР становить 78,1 (показник має бути не менше 24);
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 11,1 (показник – 11);
  • показник динаміки зростання випадків інфікування – 12,5 (показник – 10).

Важливо наголосити, що «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється у разі завантаженості більше як 75% ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19. Наразі у Тернополі цей показник становить 46,89%, що вдвічі менше від нормативу.

Тому, з метою забезпечення нормальної життєдіяльності міста та захищаючи права тернополян на працю та свободу пересування, міський голова Сергій Надал у понеділок, 3 серпня, скликає позачергову сесію міської ради, під час якої на розгляд депутатів буде винесене питання оцінки законності даної постанови щодо віднесення Тернополя до «червоної» зони.

Наразі з понеділка, 3 серпня, підприємства, установи та організації Тернополя працюватимуть у звичному режимі. 

Мешканці й надалі повинні дотримуватися санітарно-епідеміологічних умов, зокрема маскового режиму, проводити температурні скринінги працівників та відвідувачів, забезпечувати дезінфекцію приміщень тощо.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (17)
  • Володимир
    Та ні не психолог... Просто вибачте вибори на носі ... Скажіть будь ласка нащо було робити той парад випускників де майже всі були без масок... Плюс у маршрутці номер 8 березовиця-біла багато людей їде без масок. Та і сама маршрутка битком набита...
  • Thao Thao
    19
  • Mike ToNight
    Молодці!
  • Kolya Kravets
    Поїзда будуть зупинятися в Тернополі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ярослава Мадяру, Миколу Василика та Ярослава Жоміра 08:00 Під час «Книжкової площі» у Тернополі обміняли понад 2000 книг 22:00 Лісова куниця потрапила в об'єктив фотопастки у заповіднику на Тернопільщині play_circle_filled 21:00 На Тернопільщині 18 серпня очікуються грози та сильний вітер Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 20:00 Від окопів до власної справи: як ветеран Володимир Ільків розвиває заклад азійської кухні в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 19:00 Мор риби та стоки біля Серету. Чим загрожує забруднення водойми Тернополю 18:00 Тернополянин втратив понад 245 тисяч гривень, намагаючись купити вантажівку в мережі 17:30 Без води на день залишиться частина вулиці Лучаковського 17:10 Один із засуджених за смерть 22-річного юнака після вироку суду втік у СЗЧ 16:35 Між Байківцями та Тернополем затримали нетверезого водія і доставили до ТЦК: поліція заперечує побиття 16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up