Чи ставали ви жертвою булінгу (цькування) у школі? (опитування)

Чи ставали ви жертвою булінгу (цькування) у школі? (опитування)
  • Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму.
  • Таке явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою. 
  • Редакція "20 хвилин" вирішила запитати читачів, чи ставали ви жертвою цькування?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Анонім
    У мене у школі був булінг але зі сторони викладачів які вічно хотіли грошей або якогось презента . Повірте в 90-х роках було таке б......о ,коли на перервах сильно озабочені мамаші на перервах підходили до вчителів хто з конвертом ,хто з пакетом де було коньяк і цукерки ,хтось взагалі каравани з села передавав .Було цікаво спостерігати за усім цим б......м ,а ще було цікавіше спостерігати на відношення вчителів до тих дітей батьки яких  занесли хабар і тих хто не носив різниця суттева . У мене ж була чітка позиція не носити ніяких презентів цим м...... .Усього цього б.....ва я надивився достатньо і видів як однокласники закладали своїх  однокласників ,і видів як  всі ці 6 підлизували попец викладачам аби тільки мати хорошу оцінку . Для мене це не люди це сама низька форма існування .
    Ирина Труш reply Анонім
    Такого небыло не несите чепухи, которую Вам наверное по нарасказывали другие малолетки, которые в свою очередь это слышали от других малолеток, которые еще в 90- не родились.
    Анонім reply Ирина Труш
    Ну як не було, якщо я сам видів як на перервах носили торби в кабінет до вчителів ,а коли я чергував по школі то видів як мамаші на загальний коридор викликали вчителів для делікатної розмови або підходили після уроків .Може хтось на це увагу не звертав ,але я звертав оскільки я дуже уважний до деталей .  Я Вам більше скажу , що я був свідком, коли двоє вчителів , ходили по хатах і делікатно намікали щоб їм дали грошей бо їм хотілося в кабаку посидіти і це теж правда хоч дико звучить ,але це правда і я навіть знаю фамілії цих шкур .
  • Діти наші Квіти.
    Привязали копа до дверей в підїзді всім двором сміялись не хотіли їсти=)
  • Срали з дідом разом в кущах=)
    Якось одного разу вчитель з фізкультури образив дітей вони йому розтрощили авто в щент то теж як булинг рахувати=)
    Привязали сусіда копа до дверей=) reply Срали з дідом разом в кущах=)
    Так сміялись з копів шо аш вікна повибивали=)
    Привязали сусіда копа до дверей=) reply Срали з дідом разом в кущах=)
    Так сміялись з копів шо аш вікна повибивали=)
  • fatima
    Забули написати через неблагополучну сімю,де батьки мало заробляють і телефон в дитини не такий ,або його зовсім немає,чи одяг не такий як у всіх,у мене таке було,але все з часом проходить,виходиш замуж за хорошого чоловіка і все в тебе є.У мене був стимул вийти замуж не по любві а за багатого,бо моя мама вийшла по любві но добра з цього не було.Котрі дівчата не зтикаються з такими проблемами вони легковажні вони знають їм батьки дадуть все.Навіщо хлопець має купляти білизну чи одяг як тато купить нацицник но зато хлопець від..пе..долить безплатно.У мене такого небуло еоли я зустрічалася з хлопцем він мав повністю мене упакувати  літо,зима,осінь,весна,якщо він з цим не справлявся підшукувалися другі хлопці і було таке що їх було 5 але не всі були для пер...льки деякі були лиш для закупів ну я якби серйозних зустрічатб бо мені 18 я навчаюся і ніякий секс типу цього.Зараз я правильно це оцінюю так як змогла пройти це все і нікого не можу образити ,завжди бідні люди для мене це моє минуле,але можна вирватися якщо сильно захотіти.Просто підібрати правильний шлях і знати в якому напрямку рухатися.
    Скунс reply fatima
    упакована шлюха
    Анонім reply Скунс
    Та у неї типовий діагноз Р, РСП , "королева" ,"шкура" .Хоча і Ваш варіант підходить
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Біля видавництва «Збруч» встановлюють нові бордюри та укладають бруківку: на Торговиці ремонтують тротуар photo_camera 15:35 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 10-11 травня 15:00 Тернополянка викопала 100 кущів в парку, щоб обсадити дачу — поліція 14:03 «Ми Є»: в Українському домі музикою відзначили День Європи та підтримали ЗСУ photo_camera Від читача 16:02 Фокус на майбутнє: обговорили розвиток професійної освіти на Тернопільщині 13:15 Хто такий Лев XIV: ЗМІ дізналися цікаві факти про нового Папу Римського 13:02 «Діти кричали – наш Олежик повернувся!» З полону визволили 23-річного Олега Семчишина 12:17 43-річному чоловікові, який зберігав дитячу порнографію, оголосили про підозру 11:53 Частково ускладнений рух на дорозі регіонального значення у Шумську 11:20 Під час екстреного гальмування тролейбуса травмувалася жінка 10:35 Визначили перевізників на міських автобусних маршрутах у Тернополі — список 10:00 На території новобудови в Тернополі виявили 30 снарядів минулої війни 09:35 Жителька Золотого Потоку відзначила 100-літній ювілей і поділилася секретом довголіття play_circle_filled 09:02 Національний ярмарок вакансій відбудеться у Тернополі, Кременці та Чорткові 08:00 Нацбанк почав піднімати курс долара 22:00 У Тернополі Ірина Білик виступить з ексклюзивним концертом до свого дня народження play_circle_filled 21:00 У Тернополі створили футбольну команду ветеранів війни з ампутаціями photo_camera 20:39 Стало відоме ім'я нового Папи Римського 20:03 Скільки коштує орендувати квартиру у різних мікрорайонах Тернополя: дивіться ціни! photo_camera 19:02 Врізався в комбайн на переїзді: загинув сусід, а співмешканка отримала травми. Як суд покарав водія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up