Чи відновлять роботу з початком літа мистецькі студії та гуртки в Тернополі

Чи відновлять роботу з початком літа мистецькі студії та гуртки в Тернополі
  • Із пом'якшенням карантинного режиму дозволено працювати спортивним секціям та залам. А як щодо мистецьких заннять? - цікавляться тернополяни. 
  • Чи є рішення про відновлення роботи художніх та музичних шкіл і чи готові батьки віддавати дітей на заняття, читайте у матеріалі. 

Як повідомляє в.о. начальника управління культури Тернопільської міської ради Василь Кармазін, наразі ні рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки, ні рішення міського штабу для боротьби з коронавірусом про відновлення роботи комунальних мистецьких закладів наразі немає. 

- Можливо, ми будемо розглядати це питання після 22 червня, - каже він. - Поки що роботу мистецькі заклади не відновлюють. Щодо приватних установ сказати не можу, бо вони не підпорядковуються нашому управлінню, але закон один для всіх. Тому думаю, що вони теж поки що працювати не будуть. 

Чи працюватимуть приватні мистецькі школи

Журналістка "20 хвилин" зателефонувала у 6 приватних митецьких  шкіл. Як відповідали менеджери, працювати будуть не всі. 

- Ми поки не відновлюємо роботу. Наразі не було відповідних рішень влади, - каже менеджер однієї із приватних художніх шкіл міста. 

Дехто вже готується до прийому нових учнів. 

- Так, ми відновлюємо роботу, - каже керівник дитячої танцювальної студії. - Більше того, ми оголошуємо набір на літній танцювальний табір та нові групи. Звісно дотримуємось усіх норм: це і зменшеніі групи і постійна дезінфекція, масковий режим та більші перерви між заняттями. 

Що думають батьки

Чи готові тернопільські батьки відновити уроки мистецтв для своїх дітей, ми запитали у соцмережах. 

-  Ні. Хоч і вдома, але до кінця травня було в нас інтенсивне дистанційне навчавчання, -каже тернополянка Тетяна. - Канікули мають бути повноцінними , незважаючи на карантин, - за містом, на свіжому повітрі й зі свіжими фруктами-ягодами.

А от деякі тернополяни вже готові йти на заняття. 

-Ми плануємо іти. моя дитина 2,5 місяці реально відсиділа вдома, свіже повітря на балконі і пару хвилин на вигул собаки в дворі біля дому, - каже пані Наталя.- Я хоч в магазин виходила, на роботу ходила, а мала вдома постійно. Дітям потрібне спілкування, відновлення спортивних секцій, рух, свіже повітря і вітамінки.

Чи буде ваша дитина відвідувати гуртки та секції з 1 червня? Пишіть відповідь у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ігор Дуда
    А відновлять роботу ветлікарі, або, як казали раніше, "доктори до худоби"?  Моєму доброму знайомому на кличку "саша крест" дуже потрібна допомога - саме навесні у нього під колишніми рогами на голові починають пробиватися нові. Мучиться бідолаха, місця собі не знаходить...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Це не дієта: священник Олексій Філюк розповів, хто звільняється від посту play_circle_filled 21:00 Мій ангел не дрімав... історія бійця та офіцера поліції Михайла Бурого photo_camera 20:01 Бізнес із присмаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі 19:02 За обігрів під’їздів без батарей тернополяни отримують «космічні» платіжки. За що нараховують гроші? Від читача 15:54 Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони 18:00 Школяр-художник з Тернополя здобув гран-прі на міжнародному конкурсі 17:20 Власнику покинутого на Новому Світі автомобіля дали дев'ять днів, щоб прибрати його 16:50 Відійшов у вічність лікар медицини невідкладних станів Володимир Шпак 16:27 Понад 7 мільйонів гривень для військових передала Тернопільська міська рада (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:07 Судили диякона релігійної спільноти за ухилення від мобілізації. Як він уникнув тюрми? 15:15 Після смерті 55-річної жінки на Кременеччині, поліція розпочала розслідування щодо дій медиків 14:51 Вчитель-чортків'янин показав унікальну колекцію значків на шевченківську тематику 14:27 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 4 березня) 14:15 За дитсадками і школами Тернополя закріпили території обслуговування 13:37 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 12:50 Розпочалися виплати «дитячої допомоги»: де можна оформити рахунок 12:20 Школам Тернополя з бюджету виділили 2,5 мільйона гривень: як розприділили кошти 11:50 Тернополянин продав орендований скутер. Тепер відповідатиме за шахрайство 11:10 Судитимуть директорку КП через зловживання із орендою на Київській: збитки — понад 869 тисяч 10:39 В Україні стрімко зросли ціни на бензин: скільки коштує пальне на різних АЗС
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up