Чи виготовлятимуть містяни картку тернополянина (ОПИТУВАННЯ)

З 1 жовтня ціна за проїзд у маршрутках становитиме 5 гривень, у тролейбусах - 4. Такі тарифи діятимуть для тих громадян, які не мають "Соціальної картки тернополянина".  Чи виготовлятимуть тернополяни собі "знижку", дізнавалася наш кореспондент.

Чи виготовлятимуть містяни картку тернополянина (ОПИТУВАННЯ)

20-річний Віталій Коваль не готовий виготовляти собі картку тернополянина.

- Мене, в принципі, влаштовує ціна, - каже хлопець. - П'ять, то п'ять, шість, то шість. Але вважаю, що співвідношення "ціна - якість" трохи несправедливе.
35-річна Наталія Чудик їздить тільки на авто, тому питання щодо підвищення цін на проїзд для неї неактуальне. Проте жінка нарікає на невиправдане зростання цін на таксі. Жінка картки тернополянина не має, але виготовляє її для своєї донечки, мовляв, у школі зараз усім її роблять. 

27-річний Максим Овсейко їздитиме за цінами, які будуть встановлені, бо, мовляв, нікуди від цього не дінешся. Але вважає, що ціна дуже невиправдана. Адже якість сервісу залишає бажати кращого. 
- Маршрутки завжди брудні і липкі, - нарікає хлопець. - Також водії повинні дотримуватися встановленого графіку, а не "зачекайте, я ще докурю".
58-річна Марія Книш їздить за посвідченням і вважає, що для неї картка тернополянина неважлива.

- Я не знала про підвищення тарифів, - дивується 46-річна Оксана Манюк. - Картку тернополянина я не маю. Вважаю, що 5 гривень за проїзд - це вже занадто, адже нашим пенсіонерам іноді не вистачає на хліб, а тут ще й така ціна за проїзд. 
18-річна Оксана Волощук сумує за тими днями, коли вартість проїзду становила 3 гривні.
- Вважаю, ціна невиправдана, адже якість сервісу дуже погана, - каже дівчина. - Для мене це досить дорого. Картку тернополянина, напевно, не виготовлятиму.

Коментарі (14)
 • Андрій Альф

  Допоки громада буде ковтати таке - нічого путнього не буде.... може вже пора відстоювати свої права і вимагати відповідного сервісу (у маршрутках, магазинах і т.д.) ??? А також підняти питання - куда паскуди гроші тратять, поки стоять обшарпана дитяча поліклініка, обшарпані школи без нормальних парт і т.д......
 • Діонісій

  а деж бляха активісти і всяке таке ? коли землю ділили то в міській раді був аншлаг, не один тиждень.

  а ми тут обговорюємо, чому люди не збираються і не обговорюють це питання з міською радою ?

  Цьвик reply Діонісій

  Дійсно,а де ж активісти.І смолоскипну ходу ніхто не проводить.
 • Anonymous

  Скіль там за ту картку потрібно заплатити кожному з нас? Здається, блисько 70 грн?

  А тепер порахуємо - собівартіст її по максимуму, нехай,, 20 грн (це просто фантастична вартість пластикової картки). 70 - 20 = 50.

  Скільки жителів в місті? Десь біля 300 тисяч. Нехай картку змушені будуть отримати 200 тисяч. 200 тис.* 50 = 10.000.000 грн. Десять мільйонів, Карл! десять мільйонів Надал з шоблом своїм "підніме". І це лише на якійсь сраній пластиковій картці, про яку за пів-року просто забудуть.

  Anonymous reply Anonymous

  Вибачте, "Скільки", "близько"... очепятки вийшли.
 • Цьвик

  цирк шапіто з мавпами

  Anonymous reply Цьвик

  Тільки в ролі мавп жителі міста завжди чомусь

Поліцейські просять допомоги у пошуку 60-річної Грещишин Лариси Михайлівної жительки села Киданці Збаразького району.

Аварія за участі водія з Тернопільщини сталась у вівторок, 21 листопада, о 10:30 в селі Зелений Гай у Рівненській області....

Радник Міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол, який живе на Тернопільщині, бере під особистий контроль побиття...

Довіра клієнтів – найважливіше, що може бути в будь-якої компанії, незалежно від сфери її діяльності. Адже саме лояльні клієнти...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up