Чи запрацюють з 1 червня дитячі навчальні та розважальні центри в Тернополі

Чи запрацюють з 1 червня дитячі навчальні та розважальні центри в Тернополі
  • Із послабленнями карантину  з 1 червня роботу відновлюють дошкільні заклади в Тернополі. 
  • А як щодо приватних навчальних та розважальних центрів? Чи готові батьки віддавати діток та хто контролюватиме дотримання протиепідемічних норм, читайте в матеріалі. 

Постановою Кабінету Міністрів дозволено роботу дошкільних навчальних закладів з 1 червня. Проте жодних конкретних роз'яснень щодо роботи дитячих навчальних та розважальних центрів немає. 

Не було відповідних рішень і від місцевого штабу для боротьби з коронавірусом.

Із шести дитячих навчальних та розважальних центрів, у які зателефонувала наша журналістка з 1 червня не працюватиме лише один. 

- Ми починаємо роботу з 1 червня, - розповідають у одній зі студій розвитку дитини. - Це звісно, за  дотримання усіх заходів безпеки для дітей. Часте миття рук, провітрювання, дотримання маскового режиму серед вихователів. Дезінфекції у нас постійно проводились і до карантину. Зараз ще більше уваги будемо на це звертати.

У деяких закладах кажуть, що працюватимуть за умови, якщо буде дозвіл. 

- Я наразі не бачу жодних роз'яснень ні від місцевого штабу, ні від комісії, щодо роботи наших закладів, - каже пані Марія. - Як тільки буде дозвіл - ми почнемо працювати.

Чи готові ризикувати батьки?

Ми запитали тернопільських мам, чи будуть їх малюки відвідувати такі заклади вже із початком літа.

- Моя дитина ще у червні буде в селі в бабусі. Поки ми маємо з ким залишити дитину, ризикувати не будемо, - розповідає тернополянка Катерина. 

А от пані Марія вважає, що дитина буде у безпеці в центрі. 

- Ми вже скучили за нашим центром, за іншими дітками. Тому будемо відвідувати наш центр. Хоча мабуть, ще з 1 червня іти не будемо, - каже вона. 

Куди звертатись, якщо помітили порушення?

Як розповідають в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради, заклади та приватні дитячі садки їм не підпорядковуюються. Тому і контролювати дотримання протиепідемічних вимог вони не можуть.

Не будуть проводити планових перевірок таких закладів і в Держпродспоживслужбі, оскільки ці центри - приватної власності. 

Проте у пресслужбі Держпродспоживслужби, кажуть, що якщо батьки виявили якісь порушення безпеки, то вони можуть самі звертатись за допомогою. 

Контактний телефон гарячої лінії:  (0352) 52-10-10

Адреса: м. Тернопіль вул. Микулинецька, 20

А ви готові віддавати дитину в приватний садок або дошкільний навчальний або розважальний центр?  Чи може контакт дітей в таких закладах призвести до зростання захворюваності? Пишіть свою думку у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:20 Родина потрапила в аварію на Чортківщині: авто врізалось в огорожу 12:44 Горіла кімната в гуртожитку ЗУНУ: є постраждалі (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 12:34 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі вшанують пам'ять полеглих Героїв 12:06 Віктор Павлік прокоментував скандал з концертом: дружина каже, що артисту хотіли колоти адреналін Від читача 10:04 Шахрайства під виглядом розсилання повідомлень начебто від офіційних установ про збір коштів на ЗСУ. 11:30 В аварії на Підгаєччині постраждала дитина 11:10 16 тисяч за посвідчення водія: колишнього директора автошколи в Теребовлі затримали на хабарі 10:45 За пропуски без причин каратимуть: МОН посилює контроль за відвідуванням шкіл 10:12 Суд на Тернопільщині виніс вирок чоловіку, який поширював дані про військових 10:09 Суперечливі проєкти, оновлений статут та квартири: ключові рішення сесії Тернопільської міськради 09:40 147 днів боротьби за життя: медики врятували дівчинку з Тернопільщини, яка народилась з вагою 750 грамів 09:00 Загинув воїн з Тернопільщини, командир екіпажу безпілотного авіаційного комплексу Володимир Паньків 08:30 Деталі нічного комбінованого удару: в Полтаві, Харкові та Запоріжжі є загиблі та багато поранених 08:00 Військовим в Україні планують обмежити доступ до азартних ігор 22:00 Духовна реабілітація: у Заліщицькому госпіталі триває виставка ікон Володимира Шерстія play_circle_filled photo_camera 21:00 Пасхальна кантата: у Тернополі відбудеться благодійна вистава на підтримку захисників 20:00 «Він врятував побратима, а сам – загинув»: родина захисника Володимира Брославського вчиться жити після його смерті 19:00 Концерти, вистави і майстер-класи: що відвідати дітям у Тернополі на весняних канікулах 18:00 Учасники бойових дій у Тернополі мають змогу отримати 100 годин безкоштовного паркування 17:20 Допомога для переселенців: є зміни у виплатах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up