Чи є вони? - тернополяни про свої права

Чи є вони? - тернополяни про свої права
  • Інформаційну виставку-форум "Права людини: знати, розуміти, захищати" влаштували у п'ятницю, 8 грудня, біля пам'ятника Івану Франку.
  • Участь у заходів взяли представники поліції та громадських організацій.
  • Чи знають свої права, ми запитали тернополян. 

- Захід приурочений всеукраїнському тижню права, - розповідає організатор, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Валентина Августович. - Ми намагались зібрати усі правозахисні організації, які є у Тернополі для того, щоб вони могли розповісти людям про їхні права. А також про надання безкоштовних юридичних консультацій.

У Тернополі за безкоштовною юридичною констультацією можна звернутись у регіональний центр безоплатної правової допомоги, ГО "Відродження нації", ГО "Молодіжний центр розвитку Міст", юридичну клініку на базі ТНЕУ, управління юстиції, правозахисну групу та інші. 

У рамках цього заходу, ми провели своє соцопитування, щоб дізнатись, чи знають тернополяни свої права. Детальніше у відео:

Під час заходу збирали підписи щодо переслідувань певних громадян. Як пояснюють активісти, це акція від міжнародної організації, яка допомагає незаконно засудженим людям по всьому світу. 

- Усі підписи, які ми сьогодні зберемо, передаємо у Київ, там їх сортують і відправляють президентам тих країн, де є незаконно засудженні громадяни, - кажуть активісти. - І просять, щоб президенти якимось чином посприяли звільнити незаконно засуджених. 

У заході також взяли участь патрульні, які були у рамках проекту взаємодії поліції та громадян. 

- Це спрямовано на налагодження довіри між людьми і поліцією і сьогодні люди мають можливість з'ясувати роль поліції у захисті прав людини, - каже голова ГО "Молодіжний центр розвитку Міст" Мар'яна Гевко. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 Які заходи для дітей відбудуться у Тернополі до Дня святого Миколая — програма 09:00 Підтвердили загибель Героя з Великодедеркальської громади Василя Вавіліна 08:20 Графік відключення світла в Тернополі та області на 4 грудня 08:00 Рада видалила російську зі списку мов, які підлягають захисту в Україні Від читача 09:12 Людям з інвалідністю - рівні умови для працевлаштування, навчання, розвитку підприємництва 22:00 У Підгородньому встановили ялинку, яку виростило подружжя з цього села 21:03 Мобільні укриття у Тернополі відчинятимуть лише під час тривоги: встановлюють електронні замки та камери play_circle_filled photo_camera 20:02 Родинам загиблих Героїв на Тернопільщині не виплачують компенсації за пам’ятники 19:00 Понад 330 тисяч на дві пішохідні огорожі: де їх встановлять photo_camera 18:20 Суд звільнив з-під варти детектива НАБУ Магамедрасулова 17:45 Новорічний корпоратив у Тернополі 2026: ТОП локацій для святкування (партнерський проєкт) 17:12 У 2026 році зросте мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. Що з податками та штрафами 16:40 Після зустрічі із блогером на Театральному майдані 12-річна дитина потрапила до лікарні 16:10 ДТП і двоє загиблих: студента-переселенця спочатку засудили умовно, а тепер відправили за ґрати 15:35 Рада ухвалила бюджет на 2026 рік 15:06 Родини загиблих внаслідок ракетного удару в Тернополі отримають по 100 тисяч гривень 14:40 Удень та вночі перебігають дорогу в заборонених місцях: патрульні показали відео порушників 14:21 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 3 грудня) 14:07 У Березовиці оновили підземний пішохідний перехід 13:30 Українцям, яким більше 40 років, дадуть по 2000 гривень на перевірку здоров'я
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up