Чому тернополяни кілька годин були без води?

Чому тернополяни кілька годин були без води?

На водонапірній станції (ВНП-4) у середу, 28 лютого, о 12.22 вибило світло.

- Через світло упав тиск в мережі, що призвело до відсутності водопостачання на верхніх поверхах та подачу з пониженим тиском води в домівки споживачів, - повідомляють у КП "Тернопільводоканал". - о 12.30 - електроенергію відновили.
Подача води з нормальним тиском відновлюється.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:01 З нагоди 30-річчя Конституції України у Чорткові відбувся благодійний забіг photo_camera 18:00 Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 17:35 На Тернопільщині розшукують безвісти зниклого 26-річного чоловіка 17:05 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:01 Померла вчителька початкових класів Байковецької гімназії Світлана Гануляк 15:25 На Тернопільщині тимчасово обмежили руху великовагового транспорту 15:01 Від 50 до 175 гривень за кілограм: у Тернополі вже продають кавуни та дині 14:00 Спека до +39, дощі і грози: прогноз погоди на Тернопільщині 13:02 З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини 12:00 День Конституції України відзначили у Тернополі 11:05 Найпухкіші вареники з полуницею: два рецепти тіста, які завжди виходять 10:15 Діти їздили на самокатах по даху будинку на Лучаківського: реакція соцмереж 09:00 28 червня — День Конституції України: історія свята та цікаві факти 21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up