Чому в Тернополі досі немає паркоматів

Чому в Тернополі досі немає паркоматів
  • Рішення про впровадження автоматизованої системи контролю оплати послуг за паркування виконком міської ради прийняв ще у жовтні.  
  • На кінець листопада ще немає розробленого програмного забезпечення і, коли встановлять паркомати поки невідомо. 

- В Тернополі є 14 майданчиків для платного паркування площею понад тисячу метрів квадратних, які розраховані приблизно на 500 авто, - звітував начальник управління транспорту Ігор Мединський під час виконкому 28 листопада. - На кожному майданчику є не менше десяти відсотків місць для пільговиків. Якщо не вдається забезпечити десять відсотків, то все одно є виділене місце для пільговика. Відведено і десять відсотків місць для учасників бойових дій з посвідченнями. 

Після звіту міський голова поцікавився, коли паркування нарешті переведуть на автоматичну систему. Начальник управління транспорту Ігор Мединський каже, що ТОВ "Системний зв'язок" ще не завершило роботу над програмним забезпеченням. 

- Є оператор паркування, який виграв право надавати ці послуги, - каже Сергій Надал. - Є новий закон згідно з яким має бути автоматичне обілечування. Ставите їм термін і або він виконує роботу, або прощаємось з ним і шукаємо нового. Системний зв'язок, не системний - вони мають виконати роботу. Зараз буде питання по евакуації транспорту. Скажуть водії, що хотіли взяти квиток, а нема паркомату. 

ТОВ "Системний зв'язок" мають надіслати офіційний попереджувальний лист із вказаним кінцевим терміном встановлення паркоматів, інакше з ними розірвуть договір. 

Нагадаємо, про впровадження автоматизованої системи контролю оплати послуг за паркування Ігор Мединський говорив на виконкомі міської ради в середу, 3 жовтня. Тоді йшлося про те, щоб доручити управлінню транспорту та ТОВ "Системний зв'язок" розробити програмно-технічний комплекс для паркування. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • York
    Знову Ігор Мединський, це провал
  • Василь
    ТОВ "Системний зв'язок" - це фірма лисого вуйка, яка несе "золоті яйця". 1000% - що ніхто з ними договору не розірве. То тільки лисий вуйко "кіно грає" на публіку !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:10 Кардинал Микола Бичок очолив молебень у Тернополі та освятив авто для ЗСУ photo_camera 14:04 Знову розрили біля «Універсаму»: що роблять цього разу? 13:00 На Тернопільщині за добу ліквідували сім пожеж 12:03 Електромонтер впав із шестиметрової висоти й ледь вижив: як суд покарав його майстра Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 11:00 Як приготувати пишні кабачкові оладки на кефірі 10:10 РФ вдарила по багатоповерхівках у Харкові: триває рятувальна операція play_circle_filled photo_camera 09:29 росія завдала масованого удару по Одесі, є постраждалі photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Іскоростенського та Володимира Дичка 21:00 Оренда квартир без ріелторів: чи реально знайти житло в Тернополі 20:03 Вдарив поліцейського гирею по голові. Суд конфіскував металевий спортінвентар 19:00 Хор виконав останню волю Героя: Лановецька громада попрощалася з воїном Володимиром Паламарчуком play_circle_filled photo_camera 18:00 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернопільщини на 28 тисяч гривень 16:42 У Скоморохах п'яний водій вчинив ДТП під час втечі від патрульних 16:05 Вступ-2026: прийом документів до військових навчальних закладів продовжили до 20 серпня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up