Чортків визнали найкомфортнішим містом для життя

Чортків визнали найкомфортнішим містом для життя

1 жовтня у Києві відбувається одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологіям – Kyiv Smart City Forum 2019. 

В рамках форуму проходила щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру, де відзначили найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи у 5-ти номінаціях, повідомляє прес-служба Чортківської міської ради.

За результатами конкурсу, у номінації «Найкомфортніше місто для життя – за найвищі стандарти проживання та рівень задоволеності населення» нагороди отримало місто Чортків, а також Умань та Харків! До слова, Чортків на форумі представляє два працівники міської ради: завідувач сектору інформаційно-програмного забезпечення Богдан Школьницький та провідний спеціаліст Олександр Шликов.

У номінації Відкрите інноваційне місто — за успішне залучення громадян до процесів управління містом на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій — перемогли Тернопіль, Тетіївська ОТГ, Київська область, Дрогобич.

Найкраща транспортна модель міста — за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури — були відзначені Житомир, Львов та Маріуполь.

Місто стартапів — за підтримку у запуску нових інноваційних проектів та технологічних рішень з метою вдосконалення міського простору — перемогу здобули. Славутич, Шостка, Маріуполь.

У номінації Екологічно відповідальне місто — за використання розумних технологій для захисту та міської екосистеми визнані переможцями Біла Церква, Миргород, Іллінці.

Довідка

Мета конкурсу — привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими українськими проектами. Експертне журі проаналізувало понад 100 конкурсних заявок та визначили найуспішніші проекти у 5 номінаціях.

Опитування

Чи погоджуєтесь, що Чортків - найкомфортніше місто для життя

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up