Де і коли можуть грати в Тернополі вуличні музиканти

Де і коли можуть грати в Тернополі вуличні музиканти

Вуличних музикантів часто можна побачити у Центрі міста. Більшості тернополян такі концерти під відкритим небом подобаються, проте є і незадоволені. Щоб останні не написали скаргу в поліцію, музикантам варто знати де і коли можна виступати. 

Під час виступу студентів музичного училища біля памʼятника Соломії Крушельницькій ввечері 28 березня їм намагались заборонити грати. Проте хлопці добре знали, що в цьому місті виступати дозволено. 

А от учасникам дрогобицького гурту "Між іншим" пощастило менше. На них поскаржились у поліцію і хлопці тепер повинні заплатити штраф. 

І справді є рішення виконкому, згідно якого, у Тернополі є кілька місць, де грати дозволено, кажуть в управлінні патрульної поліції.

- На Сагайдачного живе жіночка, яка постійно до нас скаржиться на вуличних музикантів, - кажуть в прес-службі управління. - У неї є рішення виконкому і вона постійно пише скарги. Патрульні звісно реагують на виклик. 

Вуличним музикантам слід памʼятати, що на вулиці заборонено використовувати підсилювальну апаратуру. А під помешканнями можна грати не раніше 12.00 у будні, 13.00 - у вихідні та не пізніше 22.00. 
Аби не зіткнутися з поліцією, також варто звернути увагу на місце виступу. Згідно рішення виконкому вуличним музикантам можна грати біля біля пам’ятника Івану Франку на вул. Сагайдачного, на бульв ім. Тараса Шевченка біля пам’ятника Соломії Крушельницькій, у сквері на вул. В’ячеслава Чорновола біля пам’ятника Олександру Пушкіну, ближче до Театрального майдану. Також біля клумб на бульварі Данила Галицького та перед колишнім супермаркетом "Київ" на вул. Київській. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Мазур Діана
    Як вони класно грають!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled 09:34 Росія вдарила по Ізюму КАБами, зруйноване відділення «Нової пошти» 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Едуарда Антипенка, якого понад три роки вважали зниклим 08:00 У приватному пансіонаті на Тернопільщині виявили численні порушення прав людини 22:00 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up