Денс-батли між містами України у Тернопільській філармонії


Денс-батли між містами України у Тернопільській філармонії

Пластику, грацію та відчуття ритму демонстрували учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Файна Україна" у неділю, 1 квітня в обласній філармонії.

Тернопіль, Луцьк, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Рівне, Кременець, Борщів, Коропець… Близько десятка міст України зібралися у Тернопільській філармонії, щоб влаштувати хореографічний батл.

Як за кулісами, так і на сцені – розкуті, харизматичні та зосереджені. Дівчата і хлопці невпинно повторюють танцювальні рухи за лаштунками, аби на сцені виглядати найкращими.

Традиційні народні та сучасні танці – такий мікс вирував у філармонії. Глядачі зауважили, що, окрім пластики тіла, танцівники захоплювали їх ще й артистичною мімікою, яка супроводжувала рухи тіла.

Учасниці зразкового театру танцю «Фламінго» з Калуша 12-річна Вероніка Кузь та 11-річна Таміла Дзундза не уявляють свого життя без танцю. Дівчата уже багато років поспіль займаються хореографією та мріють пов’язати своє життя із танцем.

А учасниця ансамблю сучасного танцю «Едельвейс» з Рівного Поліна Пачевська уже 9 років поспіль займається хореографією. Дівчина хизується, що її колектив завжди займає призові місця у різноманітних танцювальних конкурсах.

Фестивалять у Тернополі триває вже другий день. 30 березня учасники співали і грали на музичний інструментах.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:25 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 10:07 За ухилення від мобілізації на Тернопільщині тепер дають «умовно». Які схеми поширені? 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Олексій Депутатів та Володимир Гоменюк 08:00 На «Східному» та «Канаді» 11 червня промиватимуть мережі — тернополянам радять запастися водою Від читача 10:48 Донать свій час на захист інфопростору. Про проєкт «BRAMA». 22:00 У «Дії» влітку з'явиться нова корисна послуга для водіїв 21:00 Лісовий відреагував на дискусію зробити математику необов’язковою на НМТ 20:00 Перетворили старий хлів на сімейну майстерню: подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі та декор 19:00 Від черешні до молодої картоплі: які ціни на ринку Тернополя play_circle_filled photo_camera 18:03 Тернопільський музей поповнився унікальною церковною реліквією photo_camera 17:30 Восьмеро ангелів, чиї мрії обірвала війна: згадаємо дітей, загиблих у Тернополі 17:00 Синоптики попереджають про грози на Тернопільщині 16:20 Кременецькому ботанічному саду виповнюється 220 років 15:35 На вулиці Родини Барвінських демонтували незаконно встановлені обмежувачі руху 15:06 Розстріляв трьох цивільних у Доброводах: засуджений оскаржує довічне ув’язнення 14:10 На Тернопільщині п'яний водій ЗАЗ Sens врізався у вантажівку та злетів у кювет 13:36 Тернопільщина першою в Україні впровадила автоматичний запис дій поліцейських під час застосування зброї 13:00 Жителя Чорткова уже вдруге затримали із забороненими речовинами 12:41 Бойові підрозділи корпусу «Азов» на дронових навчаннях у Швеції (Прес-служба) 12:30 У Тернополі за місяць евакуювали 58 автомобілів, припаркованих з порушеннями photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up