«Динамо» у Тернополі зустріли вболівальники. З ними — і Максим, якому клуб допоміг після поранення

«Динамо» у Тернополі зустріли вболівальники. З ними — і Максим, якому клуб допоміг після поранення

"Біло-сині" прибули у Тернопіль напередодні кубкової битви.

Київське «Динамо» прибуло до Тернополя напередодні матчу1/2 фіналу Кубка України, в якому їй буде протистояти першоліговий команді «Агробізнес», повідомляють на сайті ФК "Динамо" Київ.

У вівторок підопічні Луческу провели ранкове тренування, а о 16:00 вилетіли до Львова, звідки вже автобусом добиралися до Тернополя.

Час у дорозі склав приблизно дві години, після чого динамівці заселилися до готелю Avalon Palace.

Біля готелю «біло-синіх» зустріли вболівальники, серед яких Максим – уболівальник «Динамо» з Тернополя, якому клуб висловив підтримку після того, як він став жертвою обстрілу і постраждав від численних поранень.

Максим сфотографувався практично з усіма гравцями, які приїхали до Тернополя, і побажав улюбленій команді удачі в кубковій зустрічі.

Після заселення до готелю гравців команду чекали вечеря та відпочинок. Вранці у програмі «Динамо» - теоретичне заняття і прогулянка. За дві години до матчу запланована установка на гру, після чого команда вирушить на стадіон. До слова, Міський стадіон розташований усього в трьох хвилинах ходьби від готелю, у якому зупинилися «біло-сині».

Суперник нашої команди приїде на гру безпосередньо з Волочиська, який знаходиться в 50-ти кілометрах від Тернополя.

Нагадаємо, 21 квітня, у Тернополі відбудеться матч 1/2 Кубка України з футболу 2020/2021 між командами «Агробізнес» (Волочиськ) — «Динамо» (Київ). Розпочнеться півфінальний матч о 16:00 год. на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича.

Для того, щоб перегляд матчу був комфортним і безпечним, у місті буде обмежено рух автотранспорту на вул. Клінічній, вул. Романа Шухевича, від вул. Веселої в сторону просп. Степана Бандери, вул. Парковій від вул. Зеленої в сторону вул. Р. Шухевича, окрім спецтранспорту, та на вул. Коцюбинського для усіх тернополян, окрім мешканців, які проживають на вказаній вулиці, повідомляє пресслужба міської ради.

Окрім того, 21 квітня з 14:00 до 19:00 год. буде заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об'єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного призначення на вулицях, прилеглих до стадіону (вул. Паркова, вул. Петрушевича, вул. Коцюбинського, вул. Клінічна, вул. Весела, просп. Степана Бандери від будинку №12 до будинку №36 включно) та на Привокзальному майдані.

Читайте також "Це не петарда, а дріб по всьому тілу!" Потрібна допомога 11-річному Максиму, якого поранили біля школи
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Національний кешбек переходить на новий етап: у які терміни треба використати гроші 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень : дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери Тернополя збирають речі в госпіталі та стабпункти: що потрібно і куди приносити 18:00 У найближчі дні потепліє до +28°, прогнозують грози і шквали Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:00 Сезонна робота на Тернопільщині: які вакансії доступні та які зарплати пропонують 16:00 У Тернополі збільшується кількість учнів, які завершують навчання з відзнакою 15:00 Громади зможуть напряму фінансувати групи ППО 14:00 Вкрали бус і, щоб не привертати увагу, маркували наліпками «На щиті». Як суд покарав злодіїв 13:00 На Лановеччині вигоріло 1,5 га сухої трави 12:00 На Львівщині загинув водій вантажівки з Тернопільщини photo_camera 11:22 У приміщенні ТЦК виявили тіло 46-річного тернополянина. Що відомо? 11:00 Як приготувати смачні крильця барбекю у мангалі чи духовці 10:05 Як пройти скринінг здоров'я 40+: оновлений маршрут 09:27 У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого удару: кількість постраждалих і загиблих зросла play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Ільченка, Михайла Гриніва, Віталія Лебедєва
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up