Дітей розважив Оггі, Кукарачі та Смешарики: для маленьких тернополян влаштували благодійний концерт

Дітей розважив Оггі, Кукарачі та Смешарики: для маленьких тернополян влаштували благодійний концерт
  • У Тернополі до новорічних свят традиційно проходить «Ялинка міського голови» для дітей з малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами та дітей вчителів.
  • Для дітей влаштували виставу у ПК «Березіль». Також. Усі діти отримали солодкі подарунки від міського голови. Такий захід у Тернополі відбувається уже вдев’яте.

Перших два благодійних концерти відбулись у понеділок, 13 січня. Батьки разом з дітками прийшли подивитись на виставу. Кожного року вона нова. Переважна більшість акторів на сцені – діти. Ц

- Прийшла з онучкою подивитись на виставу, – розповідає тернополянка Марина. – Нам дали запрошення, вирішили відпочити, тим паче, дитині це цікаво. Для нас це перша така вистава.

Майже увесь глядацький зал ПК «Березіль» був заповнений. Переважно це діти до 10 років разом з батьками. Також було чимало школярів.

- Кожного року для діток ми готуємо нові вистави на свята, – розповідає начальнику управління культури і мистецтв міської ради Олександр Смик. – Цього року виставу для «Ялинки міського голови» написали працівники Центру творчості дітей та юнацтва, якому виповнилось уже 80 років. У виставі задіяно 150 дітей з усього міста. Дітки також отримають солодкі подаруночки від міського голови. Всього близько 5,5 тис. діток зможуть подивитись на виставу та отримати подарунок.

Всього проведуть 7 благодійних вистав для тернопільських дітей – каже Олександр Смик. Це діти вчителів та діти, які мають особливі потреби. Під час святкового концерту гості побачили новорічну історію в якій взяли участь маленькі тернополяни.

Від вистави діти були у захваті. Особливо дітлахам сподобались актори у костюмах знайомих персонажів мультфільмів. Коли на сцені з’являвся новий персонаж – в залі лунав сміх. Вистава тривала понад годину, однак для маленьких глядачів час проминув швидко.

- В мене два сина 8 і 4 роки і їм дуже сподобалась вистава, – розповідає тернополянин Олег. –  Дуже добре, що це не просто виступ зі співами та танцями, а справжня вистава в якій є сюжет та історія, тому діти не нудились а дивились. Ще й гарно придумали з запуском штучного снігу, мильних бульбашок та зміною декорацій. Це виглядає гарно. Якщо нас запросять – прийдемо і наступного року.

Після вистави діти отримали солодкі подарунки. Для цього потрібно було обміняти спеціальне запрошення. Ще дві вистави для діток відбудуться 14 січня.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Завершують 15-метровий мурал на стіні будівлі поліції в Тернополі 14:25 В Україні може з'явитись новий вид соціальної допомоги 13:45 Попирхнувся під час їжі й пережив зупинку кровообігу: медики Тернопільщини врятували пацієнта 13:10 Медичні відходи та неутилізовані ліки виявили в Заліщиках: шукають, хто відповідатиме Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 12:36 Тернополяни зможуть подати петиції через «е-Тернопіль» та Портал мешканця 12:01 Понад 266 мільйонів заборгували жителі Тернопільщини за комуналку 11:22 В аварії на Шептицького постраждала жінка (оновлено) play_circle_filled 10:47 Фото дня: перші два нові тролейбуси уже привезли в Тернопіль photo_camera 10:12 Затримали тернополянина, який отримав дев'ять тисяч доларів за «зняття з розшуку» двох братів 09:35 Через негоду дерево впало на житловий будинок в Козівській громаді photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Дробика і Богдана Рижука 08:00 На Тернопільщині відбудеться XXV Міжнародний фестиваль «Дзвони Лемківщини» 22:00 Підгрушна у Тернополі презентувала олімпійські медалі та свої рекордні вишивки photo_camera 21:00 Чемпіонка Європи з Тернополя присідає з вагою учетверо більшою за власну play_circle_filled 20:06 Обмалював могилу лайливими словами, бо покійна за життя нібито з нього насміхалася. Що сказав суд? 19:00 Тернополяни підтримали петицію щодо роботи центрального стадіону з 6:00 до 22:00 без вихідних 18:38 Військовослужбовцю ТЦК, якого підозрюють у побитті жителя Тернополя, обрали запобіжний захід 18:00 Виплати на проживання для дітей ВПО та непрацездатних ВПО: важливо подати заяву до 1 червня 17:07 Змінять назву кільця біля масиву «Канада»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up