Дітей з Алчевська через бойові дії не пустили на Тернопільщину

Дітей з Алчевська через бойові дії не пустили на Тернопільщину
Відпочинок діток із Алчевська на Тернопільщині відклали. Через бойові дії на Луганщині діти не можуть приїхати в нашу область.

Безкоштовний сплав Дністром для цих дітей планував провести Тернопільський "Турклуб" 14 червня. Проте наразі сплав перенесли на невизначений термін.

- Сплав був запланований на 5 днів разом із екскурсією у печеру "Озерна", - розповідає менеджер з організації турів Тетяна Нікіфорова. - Проте до нас звернувся директор Алчевського центру соціальних служб і сказав, що через напружену ситуацію у їхній області, батьки бояться відпускати дітей. Сплав буде, але пізніше. Ми чекаємо, коли там заспокоїться ситуація, щоб діти могли спокійно виїхати.

Нагадаємо, "Турклуб" зібрав кошти на сплав 10 дітей із Алчевська, збір грошей триває і далі. Тоді зможуть відпочити на Тернопіллі більше діток. Окрім того, клуб також запрошує на безкоштовні сплави мешканців Сходу та Криму. Так у нашій області вже відпочили 16 гостей.

- Були люди з Криму, Донецька, Луганська, - каже Тетяна Нікіфорова. - У всіх лишилися хороші враження, сподобалася гостинність наших людей. До речі, днями до нас збиралася приїхати пара з Луганська. Ми їм телефонували, а вони сказали, що не можуть говорити і не знають, коли приїдуть, адже в них повсюди вибухи та стрілянини.

Загалом акція з організації безкоштовних сплавів для жителів Криму та Сходу є безстроковою, додає менеджер з організації турів. Акцію анонсують у соцмережах, де і знаходять їх жителі Сходу. 

Довідка

Кошти на сплав для дітей з Алчевська можна перерахувати за реквізитами:

№ картки Приватбанку 6762462619324467

Одержувач: ПАТ КБ ПриватБанк.

Код одержувача (ОКПО, ЄДРПОУ): 14360570.

Код банку отримувача (МФО): 305299.

Рахунок одержувача: 29244825509100.

Призначення: для поповнення картки / рахунку № 6762462619324467, власник Рибаков Олександр Володимирович.

За додатковою інформацією можна звертатися на електронну скриньку [email protected] або ж телефонуйте на номер 067- 99 -18-254, Олександр Рибаков.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У «Дії» влітку з'явиться нова корисна послуга для водіїв 21:00 Лісовий відреагував на дискусію зробити математику необов’язковою на НМТ 20:00 Перетворили старий хлів на сімейну майстерню: подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі та декор 19:00 Від черешні до молодої картоплі: які ціни на ринку Тернополя play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:03 Тернопільський музей поповнився унікальною церковною реліквією photo_camera 17:30 Восьмеро ангелів, чиї мрії обірвала війна: згадаємо дітей, загиблих у Тернополі 17:00 Синоптики попереджають про грози на Тернопільщині 16:20 Кременецькому ботанічному саду виповнюється 220 років 15:35 На вулиці Родини Барвінських демонтували незаконно встановлені обмежувачі руху 15:06 Розстріляв трьох цивільних у Доброводах: засуджений оскаржує довічне ув’язнення 14:10 На Тернопільщині п'яний водій ЗАЗ Sens врізався у вантажівку та злетів у кювет 13:36 Тернопільщина першою в Україні впровадила автоматичний запис дій поліцейських під час застосування зброї 13:00 Жителя Чорткова уже вдруге затримали із забороненими речовинами 12:41 Бойові підрозділи корпусу «Азов» на дронових навчаннях у Швеції (Прес-служба) 12:30 У Тернополі за місяць евакуювали 58 автомобілів, припаркованих з порушеннями photo_camera 12:00 В аварії на Поліській травмувався мотоцикліст 11:33 Десятки дзвіночків на деревах: у Тернополі вшанували пам'ять дітей, які загинули через війну photo_camera 11:09 На Чортківщині 73-річна водійка збила 16-річну дівчину 10:30 У Тернополі облаштують нові дитячі майданчики та оновлять спортивні зони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up