Діти знають, як заробляють Мацикур, Королюк, Лукіша та Бутковський

Діти знають, як заробляють Мацикур, Королюк, Лукіша та Бутковський
  • "Відомі люди очима дітей" - рубрика, яка щопонеділка виходить в газеті "RIA плюс" та щонеділі в інтернет-виданні "20 хвилин".
  • Відтепер ми публікуємо ще й фото наших маленьких експертів, які придумують тернополянам нові професії. 

У цьому випуску рубрики експертами були 4-річний Ромчик Навроцький та 5-річний Захар Когут. 

У попередньому випуску експертами 5-річний Данило Брикайло та Григорій Брикайло, якому 3,5 роки. Діти придумували професії Наталі Загородній, Анастісії Рагуцькій, Михайлю Романюку та Василю Струтинському. .

Віктор Мацикур - Начальник управління спорту облдержадміністрації, спортсмен

- Цей дядько може працювати на боксі. Він хороший і сильний. Він спортсмен або тренер.

- Він - боксер. Цей дядько сильний, він підтягується на турніку.

 

Петро Королюк - прес-секретар Тернопільського управління СБУ

- Цей дядько працює зі світлом. Він - електрик. Ремонтує всякі різні штуки.

- Він - автомеханік. Його робота ремонтувати машини, щоб вони швидко їхали.

 

Дмитро Лукіша - веб-дизайнер

- Цей дядько - силач. Він може піднімати високі дошки і носити тумбочки.

- Цей дядько - продавець. Продає в магазинах різні речі дорослим і діткам.

 

Володимир Бутковський - філолог-перекладач

- Цей дядько варить їсти. Він працює на кухні і готує всяке смачненьке. Всякі різні штуки.

- Цей дядько ресторатор. Він сидить в ресторані і їсть там.

 

 

Якщо ви хочете стати одним з героїв цієї рубрики, чи зробити сюрприз друзям, рідним, пишіть автору рубрики а електронну скриньку [email protected] або у facebook. Щоб потрапити в рубрику потрібно надіслали своє якісне фото, вказати прізвище, ім'я та справжню професію. Якщо ви маєте малюка віком від  4 до 6 років, теж пишіть у facebook.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 На ремонт лавок передбачили майже 500 тисяч гривень 14:00 Обірвалось життя 43-річного лікаря-хірурга, уродженця Тернопільщини Сергія Буковського 13:00 Лисиця забігла на подвір'я та покусала чоловіка у селі Бучацької громади. В тварини підтвердили сказ 12:00 Смачніші за м’ясні: готуємо відбивні з кабачків у паніровці та у клярі Від читача 10:50 Викрили шахрайський кол-центр, учасники якого ошукали громадян США на понад 500 тисяч доларів. 11:00 Куди піти на кіно у Тернополі: добірка фільмів на вихідні 10:00 Смертельна аварія на трасі Одеса – Миколаїв: автобус зіткнувся з фурою, загинули 9 людей 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Похолока, Володимира Сторожука та Василя Росохи 22:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 21:06 У Кременці відкрили осередок ветеранського простору «Незламні духом» 20:00 Куди піти, що побачити у вихідні 4-5 липня у Тернополі 19:02 Cпека відступить, але посилиться вітер: якою буде погода на вихідні на Тернопільщині 18:02 Середня зарплата на Тернопільщині перевищила 23 тисячі: кому платять найбільше 17:30 «Нива» поступилася львівським «Карпатам» у контрольному матчі 17:19 Дітей військових і переселенців із Тернополя відправили на відпочинок у Карпати 17:07 Померла лікарка-рентгенолог, яка 40 років працювала у Збаразькій лікарні 16:31 Нові правила «Громадського бюджету» у Тернополі: хто зможе подати проєкт і що буде пріоритетом 16:07 На Тернопільщині взялися за джипінг у заповідниках: про порушення просять повідомляти 15:35 Поліцейські Тернопільщини увійшли до трійки найкращих на чемпіонаті з мініфутболу 15:00 «Все життя — як естафета». Фізкультурно-оздоровчий захід провели для дітей з інвалідністю у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up