"Для дружби не важлива порода". У парку провели конкурси для собак

"Для дружби не важлива порода". У парку провели конкурси для собак

Конкурс-виставка собак під гаслом "Для дружби не важлива порода" проходив на "Козацькому" острівці, 11 червня.

Лайка, кокер-спаніель, пікінес, вівчарка та багато інших породистих собак можна було побачити на конкурсі. Але основну увагу організатори закцентували на безпритульних собаках.

Координатор акції Аліна Кошельовська пояснила, що мета конкурсу у тому, щоб показати тернополянам, що немає різниці між породистими і безпритульними собаками.

- Ми закликаємо людей брати безпритульних тварин додому, адже не так важливо, чи собака породистий, чи ні, важливо, в яких руках він буде, - пояснює координатор. - У нас сьогодні зареєстровано 20 учасників, переможцям ми даруватимемо символічні призи. Сьогодні у нас будуть такі конкурси: конкурс костюмів, конкурс на команди, поїдання сосисок на швидкість. Ми не хочемо обрати найкрасивішого і найкмітливішого собаку, для нас важливо інше - показати рівність між породистими і безпритульними.

Дівчина пояснює, що зараз у Тернополі спостерігається тенденція, коли люди бажають бути господарями виключно породистих псів. Тернополяни майже не звертають увагу на безпритульних собак.

- Її підібрали на Дружбі, у неї були дуже хворі очка, - розповідає власниця собаки Наталія Бутенко. - Я звернулася до ГО "Ноїв ковчег", щоб вони допомогли якось із цією собачкою. Аліна Кошельовська оголосила збір коштів, ми зібрали гроші. Відвезли Зою до Львова, де їй зробили операцію, яка коштувала 2000 грн. Зараз я роблю їй прививки, потім потрібно буде стерилізувати. У мене вже є собака, тому я сподіваюся, що я знайду і для Зої хорошого господаря. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:24 Ракетна атака забрала життя медпрацівниці Аліни Присяжнюк 09:30 Жителя Тернопільщини затримали на хабарі, який вимагав у військового 09:14 Тернополяни вшанували пам'ять про загиблих мешканців біля зруйнованого будинку на Стуса photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Вишнівецької громади Миколи Дубового Від читача 12:21 Шахраї створюють фейкові чат-боти в Telegram, маскуючи їх під служби підтримки банків 08:35 Третя доба пошуково-рятувальних робіт: у Тернополі триває розбір завалів після ворожого удару play_circle_filled photo_camera 08:00 У Тернополі виділили кошти на протипожежний захист у школах 22:01 На Стуса знайшли ще одне тіло під завалами. Кількість жертв зросла до 28 22:00 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю на честь загиблого захисника Івана Хоміва 20:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 і 21 листопада 20:21 Після ворожого удару по Тернополю невідомо про місцеперебування 14 людей 20:00 «На щиті» повернувся до рідного дому Герой з Тернопільщини Михайло Дідух 19:36 Ворожий обстріл забрав життя 21-річного тернополянина Андрія Вегери 18:58 Тіло загиблої знайшли на руїнах будинку на вулиці Стуса 18:50 Проігнорував світлофор й врізався в бетонну плиту: патрульні затримали п'яного водія Opel 18:07 У Тернополі триває рятувальна операція: всі екстрені служби цілодобово працюють на місці удару photo_camera 18:00 Виділили кошти на поховання загиблих від ракетної атаки по Тернополю 17:27 Тимчасово не курсують тролейбуси до масиву «Сонячний» 17:02 На вулиці Василя Стуса продовжують розбирати завали: під ними можуть залишитися люди photo_camera 16:38 Тернопільські школи працюють у штатному режимі. Тепло відновлюють там, де дозволяють рятувальники
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up