Оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства, зазначив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський.
Номер гарячої лінії 1547.
На гарячій лінії :
▶ надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства,
▶ надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.
Тобто у разі потреби людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми.
Лінія працює у тестовому режимі та є результатом спільної роботи різних міністерств і відомств. Вона створена на базі Урядового контактного центру за ініціативи Мінсоцполітики та Секретаріату КМУ (Дмитро Дубілет, Юлія Гусєва), підтримки Олени Зеленської та Марії Єфросиніної, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки.
У січні 2020 року пройшла перша навчальна сесія Школи підготовки консультантів Державної установи “Урядовий контактний центр” з питань запобігання та протидії домашньому насильству за європейськими стандартами за фінансової підтримки Уряду Великої Британії у рамках програми #UNFPAУкраїна.
Нагадаємо, у Тернополі в листопаді минулого року запрацювала мобільна група з протидії домашньому насильству
Щодня до поліцейських надходить 5-7 викликів від тих, хто потерпає від сімейних тиранів. Виїхавши на місце події, правоохоронці оцінюють ситуацію, опитують свідків, очевидців та з урахуванням результатів оцінки ризиків приймають рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності та винесення термінового заборонного припису кривднику.
Мобільна група отримала новий автомобіль, оснащений відповідно до сучасних вимог, та службову техніку: ноутбук, планшет, бодікамери, док-станцію, відеореєстратор, відеокамеру, термопринтер.
У 2019 році тернопільські поліцейські зареєстрували понад чотири з половиною тисячі заяв та повідомлень про вчинення правопорушень, пов’язаних з домашнім насильством, повідомляє вдділ комунікації поліції Тернопільської області.
Читайте також “То чоловік, з ним діти, тому в поліцію не звернусь”: що кажуть тернополянки про домашнє насильство
Не давав їсти, виганяв з дому і принижував: на Тернопільщині син знущався зі старенького батька
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 39 від 27 вересня 2023
Читати номер
Володя Перестань Будь Ласка!!!
Володя але ти не чемний!!!
Володя але ти не чемний!!!
ВолодяУкраїна!!!