У Тернополі створять Клуб "для обраних"

У Тернополі  створять Клуб "для обраних"

"Клуб тернополян" стволюють для відомих вихідців з Тернополя та Тернопільщини та для тих, хто готовий "піарити" рідне місто та область по всьому світі.

Основне завдання клубу - створити туристично привабливий імідж Файного міста та Тернопільщини.

- Є дуже багато людей, які асоціюють себе з нашим містом. Вони народились, вчились, жили на Тернопільщині, але в силу певних обставин були змушені поїхати звідси, - розповідає директор Туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук. - Ми створимо таку громадську організацію, яка буде об'єднувати небайдужих тернополян, які хочуть розвивати місто та край. Щоб про нього дізнався весь світ, що сюди варто приїхати. Долучитися до Клубу можуть не тільки ті, хто вже тут не живуть, а й просто активні тернополяни, які готові долучатися до різноманітних проектів.

Кого саме з відомих вихідців Тернопільщини вже запросили в клуб, поки що не розповідають. Проте відомо, що вже зголосився соліст гурту "СКАЙ" Олег Собчук. 

- Наразі ми ще розробляємо алгоритм роботи клубу. Скоріше за все, будемо давати якийсь випробувальний термін для учасників та будемо присвоювати різні ранги для людей: амбасадори, посли. Це залежатиме від активності та результативності роботи. 

Також 15 квітня 2018 року у Тернополі планують зробити масштабний з'їзд тернополян. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • бурундук
    ілюмінати, бляха
  • Діонісій
    піарити чи піарасити ?  є творці, спортсмени, вчителі, лікарі, тощо, які мають мати те звання. а решта сраколизів, там не має бути.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:50 У яких лікарнях Тернопільщини можна безоплатно пройти КТ 13:15 Кинув металеву пляшку в голову 11-річній дівчинці: у Тернополі затримали п'яного чоловіка 12:30 Хресна хода з Волині вже дійшла до Почаївської лаври play_circle_filled photo_camera 12:05 Смертельна аварія в Городищі: у лікарні помер 16-річний водій мотоцикла Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 11:30 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Василь Романюк, Ігор Шулим та Василь Ришкевич 11:00 У Тернополі розшукали двох дівчаток, які зникли з дитячого майданчика 10:30 Третю добу неподалік Тернополя гасять пожежу сміттєзвалища 10:06 На Тернопільщині судитимуть сільського голову за вирубку 248 дерев у парку «Загребелля» 09:35 КАБи вбили двох дітей у Сумах, дрони атакували Миколаїв: наслідки нічної атаки 09:00 Теребовлянська громада втратила Героїв Юрія Лошньовського та Івана Малайного 08:00 У Вишнівці розчищають канали, щоб попередити підтоплення будинків 22:00 До Дня міста у Тернополі проведуть дитячий форум 21:00 Російська пропаганда як зброя: виклик для України та світу photo_camera 20:01 Пам'ятник Данилу Галицькому планують відремонтувати за понад 150 тисяч 19:00 Біля школи-ліцею №6 встановили знак «Зупинку заборонено»: чи не виникнуть проблеми для батьків і підприємців play_circle_filled photo_camera 18:05 Поліція перекрила канал втечі за кордон: серед затриманих — житель Тернопільщини 17:24 Переможцем повернувся на місце, яке забрало здоров'я: Іван Космина із Чорткова поїхав мотоциклом в Київ play_circle_filled photo_camera 16:55 Батьки першокласників знову можуть отримати по 5 000 гривень у Дії: як подати заявку 16:17 На Тернопільщині зафіксували температурний рекорд. Спека наразі не відступатиме
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up