Збільшили штраф для тих, хто паркуються на місцях для інвалідів

Збільшили штраф для тих, хто паркуються на місцях для інвалідів

Президент підписав закон, який посилює санкції для водіїв-порушників, які паркуються на місці для інвалідів. Зокрема суму штрафу посадовці збільшили з 465 до 1700 грн. Закон вступає в дію через три місяці з дня його опублікування.

Часто тернополяни на фото фіксують те, як водії-порушники нехтують законодавством та паркуються в місцях призначених для інвалідів.

Про цю проблему давно говорили у владних кабінета, однак лише вчора, у понеділок 24 липня Петро Порошнко підписав Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

- Цей документ, вдосконалює порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їх транспортних засобів або транспортних засобів, що здійснюють перевезення інвалідів та дітей-інвалідів, - роз'яснює прес-служба глави держави. - Також Законом посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» пільг для зазначених осіб.

Іншими словами, чиновники зазначеним законом підвищили розмір штрафів за зупинку чи стоянку, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного користування особами з інвалідністю чи особами, які їх перевозять. Також збільшили відповідальність і за необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Місько Кузик
    штраф за п"янку теж до десятки підняли,і майже кожного дня затримують.якшо батьки-вчителі-друзі не привили культури поведінки з дитинства,жодні штрафи не стримають.хоча для бюджету плюс
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою 16:30 Тернополяни вимагають відкрити центральний стадіон для мешканців з 6:00 до 22:00 16:05 В Україні запустили систему, яка показує, скільки заробляють у різних професіях 15:35 На бульварі Шевченка нетверезий водій збив знак і в'їхів в будівлю 15:05 Розширили перелік категорій мешканців, які можуть скористатися послугами «Мобільного кейсу» ЦНАП 14:30 4000 євро за «туберкульоз» і 13 300 євро за переправлення через кордон: викрили лікарку зі спільниками photo_camera 14:00 У Чортківському ліцеї висадили сад пам'яті про полеглого Захисника photo_camera 13:30 Купив «інвалідність» дружині через Telegram: за спробу ухилення від мобілізації чоловік піде під суд 13:00 Понад 16 мільйонів передбачили на оновлення тротуарів для безбар’єрного простору в Тернополі 12:30 Розпочались виплати березневого кешбеку за пальне 12:00 У Чорнобильській зоні відчуження після падіння безпілотника — масштабна пожежа photo_camera 11:36 У центрі Тернополя пожежа в будівлі (оновлюється) play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up