До кінця року: Зеленський ініціював відстрочку штрафів за "евробляхи"

До кінця року: Зеленський ініціював відстрочку штрафів за "евробляхи"

"Евробляхерам" планують дати останній шанс до кінця 2019 року, повідомляє УНІАН.

 

Президент України Володимир Зеленський ініціював законопроект, яким пропонує відстрочити штрафи за "евробляхи" до кінця 2019 року.

Про це в інтерв'ю виданню Liga.net розповів керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

За його словами, навіть якщо проект закону підтримає в Раді, то це стане останнім подовженням періоду розмитнення.

Криклій вважає, що власники автомобілів на єврономерах, які планували перереєструвати свій транспорт, вже це зробили. Інші, на його думку, не хочуть, не можуть або не мають документів для розмитнення "евроблях".

"Я так розумію, зараз залишилися незареєстрованими тільки ті, хто не хоче, не може або не має документів", - заявив він.

Також Криклій зазначив, що основний сплеск перереєстрацій припав на початок 2019 року і тоді всі, хто бажали отримати українські номери на ввезені з порушеннями авто – зробили це.

Нагадаємо, що митники назвали провальні показники розмитнення "евроблях". Продовження періоду розмитнення авто на єврономерах називають недоцільним.

До слова, раніше повідомлялося, що штрафні санкції на водіння уживаними легковими автівками з іноземною реєстрацією відтермінували до 24 серпня.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Коля Власов
    Сам певне маэ на литовських ))
  • Іван Петровський
    Або грошей на розмитнення))
  • Анонім
    А в кінці року знову вийдуть євроблхарі і будуть нити щоб їм знову продовжили термін і таке відтермінуванн буде постійним . Не тим той Зе займається нехай ті блхарі плотять штраф , а Зе нехай займається питанями як підняти село ,підприємства ,як повернути людей з заробітків ,ну і війна триває гинуть військові які через страх і недосвідченість Зе не відповідають у відповідь терористам .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Якість відремонтованих доріг перевірять на Тернопільщині 15:30 В Україну повернули тіла 522 загиблих photo_camera 14:50 Світла, щира, сповнена мрій... В аварії загинула 16-річна випускниця Дунаївської школи Софія Мельничук play_circle_filled 14:20 Тернополянка хотіла вивезти сина за кордон за підробленими документами і отримала підозру — поліція Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:50 Діти з Тернопільщини, які постраждали від війни, поїхали до літнього табору в Литві 13:10 Тернополяни можуть до формування програми Дня молоді та Дня міста 12:37 На Кременеченні загинув водій трактора: техніка перекинулась 12:03 На Чортківщині тривають пошуки чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 11:28 У Почаєві п'яний водій авто збив двох неповнолітніх на електроскутері: загинула 16-річна дівчина 10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному» 09:37 Дві випускниці Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів 09:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Сергій Оліярчук, Віталій Соколік, Остап Романюк та Михайло Вільк 08:00 На перетині вулиць Володимира Великого та Леся Курбаса облаштовують кругове перехрестя 22:00 «У будинку загинуло так багато людей… я чудом вижив»: історія тернополянина, який пережив російську атаку photo_camera 21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up