До Тернополя прибуло аж 14-ть офіційних делегацій

До Тернополя прибуло аж 14-ть офіційних делегацій

На святкування Дня Незалежності, Чемпіонату світу з водно-моторного спорту та Дня міста до Тернополя прибуло 14 офіційних делегацій: шість з України та вісім – з іноземних міст-партнерів.

Українську сторону представляють Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернігів, Кам’янець-Подільський та представники військово-морських сил. Іноземні країни - міста Норвегії, Грузії, Естонії, Польщі, Литви та Болгарії.

Міський голова Сергій Надал зазначає, що налагодження співпраці між українськими та іноземними містами є хорошим поштовхом у розвитку різних галузей. Наприклад, з польським містом Хожув реалізовується спільний соціально-освітній проект, з містом Сувалки та Таураге наше місто активно співпрацює у освітній сфері, а з Батумі -  у медичній. Також Тернопіль є учасником спільного естонсько-українського проекту у сфері розвитку місцевого самоврядування, а з Болгарією активно відновлюється співпраця у різних напрямках.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Українські школярі зможуть обирати професію вже з 10 класу: МОН затвердило зміни 20:02 Скоїв п’яну ДТП з травмованими і запевняв, що не пив. Як покарав водія суд? 19:00 Сир, яйця, огірки: скільки коштують продукти в тернопільських супермаркетах play_circle_filled photo_camera 18:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Віддає все на ЗСУ: один збір закрито — триває інший play_circle_filled photo_camera 16:00 Буде хлопчик: у Тернополі рятувальник з дружиною влаштували ефектну гендер-паті у пожежній частині play_circle_filled 15:00 Чому в Тернополі чоловіків силоміць «мобілізують» люди без форми play_circle_filled 14:00 Частина вулиць «Сонячного» буде з пониженим тиском води через промивку мереж 13:00 З веслами, піснями і жартами: пів сотні ветеранів підкорили Дністер на байдарках 12:00 У Теребовлянській лікарні працюватиме магнітно-резонансний томограф за 34 млн грн 11:00 Куди піти в Тернополі 13 – 14 червня: театр, концерти та події вихідних 10:00 Присвятила життя порятунку людей: перестало битись серце лікарки з Кременця Алли Шупіченко 09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up