Чи підуть тернополяни на вибори: відверті зізнання журналістам "20 хвилин"

Чи підуть тернополяни на вибори: відверті зізнання журналістам "20 хвилин"
  • До виборів Президента України залишилось вісім днів. 
  • На вулицях Тернополя журналісти "20 хвилин" запитували людей, чи підуть вони на вибори, чи визначились із кандидатом. 

Більшість тернополян, яких ми опитали, одноголосно відповідали, що на вибори підуть. Кажуть, що очікують досить високу явку. На їх думку, голосування не повинно залежати від віку людей, адже доля країни важлива для кожного.

Виявилось, що багато опитуваних ще не визначились зі кандидатом. Дехто каже, що обиратиме вже на самій дільниці. 

Ми запитували тернополян і про те, чи вірять вони у те, що вибори зможуть змінити ситуацію в країні. Люди переконані, що все залежить саме від того скільки людей  захочуть цих змін та прийдуть на вибори.

А ви вже визначились за кого голосувати? Відповідь залишайте у коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (29)
  • Marcus Aurelius
    Йду рятувати країну. Голосувати за Порошенка. Наївні і виснажені бідністю українці злі і готові перебирати навіть найостанніші варіанти. Тимошенко? ЗЕЛЕНСЬКИЙ? Ви взагалі при собі???
    Тарас reply Marcus Aurelius
    Порошенко??? Ви адекватні чи перебрали оковитої як і порох?
    Marcus Aurelius reply Marcus Aurelius
    Я злий на команду порошенка по кадрових призначеннях і по в'ялості антикорупційних ініціатив. Дуже злий. Але те що ви пропонуєте це ДИКИЙ ТРЕШ.
    David Starr reply Marcus Aurelius
    "Рятувати країну" і "голосувати за Порошенка" - це взаємовиключаючі речі. Раджу розширити список кандидатів трохи далі трьох )
  • Микола
    Відкрийте очі:  https://www.youtube.com/watch?v=kOFp86rn-aY
  • олег
    ви стали жити по новому -покращення настало -люди одумайтесь
  • Оля Мельник
    Порошенко йоб..аний вс. Раку забери свою кандидатуру дідьку тлустий ти не президент ти не людина взагалі ти ган..дон обдро. чений.Пузате чудо поки молодих хлопців вбивало на фронті відривало їм руки і ноги ти грабило Україну ти гі..вно ти купа гівна порошенко ти не дороблений не пошкодуй тих міліонів щоб тобі мозги вставили ,бо ти здохнеш диьіле і тебе в тих грошах поховають.Хто проголосує за жида порошенка щоб сам і його літи стали інвалідами,хто візьме тисячу щоб також став інвалідом щоб за ту тисячусобі труну купив.Люди не будьте ідіотами у гандона  гімно..командувача було 5 років воно нічого за ті 5 років не зробило .Поки людям закрило єба..ло томосом само грабувало міліони.ср..аку підотри свою жирну обіс..рану тим томосом нах...й він кому потрібен люди по 80 років без томоса жили і якось обходилися,якщо людина віруюча вона як молилася так і буде молитися і томос то х..йня.Жиде забирай на.хир той томос і пез..дуй з України поки єб..ало не начистили тобі,бо тобі злодію місце на нарах.порошенко х..уй ,гім..но,купа гім..на ,гандо..н обдро..чений
    Marcus Aurelius reply Оля Мельник
    оце дівчата тепер пішли, народ розвивається!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь Андрія Юркевича 08:00 На Торговиці частково обмежать рух транспорту 22:00 У Шумську зустріли звільненого з полону Андрія Кузьмича 21:00 З молитвою у кожному стібку: Ольга Кундис відтворює колекцію вишитого одягу у старовинних техніках 20:00 Гроза та шквальний вітер: у Тернополі та області оголосили жовтий рівень небезпеки 19:16 Першого заступника начальника поліції Тернопільщини взяли під варту 19:04 Військовий з Тернопільщини заявляє, що його ошукали та просить розголосу 18:00 У День вишиванки в Бережанах встановили рекорд photo_camera 17:30 У Тернополі новонародженим подарували перші вишиванки 17:05 У трьох областях, де викрили посадовців поліції на злочинних схемах, розпочали комплексні перевірки 16:30 «Броня нескорених»: у Тернополі відбулася виставка автентичної вишивки play_circle_filled photo_camera 15:45 Нові тарифи на проїзд у транспорті обговорять у Тернополі: скільки пропонують перевізники і міська рада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up