Додаткові обмеження: у Тернополі посилили карантинні заходи

Додаткові обмеження: у Тернополі посилили карантинні заходи

У Тернополі введено додаткові обмеження на час дії карантину: заборонено збиратися групами більше двох осіб

Рішення про введення додаткових обмежень у Тернополі на час дії карантину було прийняте на засіданні оперативного штабу щодо боротьби з коронавірусом.

Відтепер на час дії карантинного режиму в місті окрім вимог, що були прийняті раніше (з вимогами можна ознайомитися  тут), додаються наступні заборони:

— Перебування в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах Тернопільської міської територіальної громади груп більше двох осіб, або в межах однієї сім’ї (за винятком роботи державних, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ремонтних бригад);

— Перебування на вулицях дітей віком до 14-ти років без супроводу дорослих, а дітей віком від 14-ти до 18-ти років - без відома батьків чи опікунів.

Управлінню розвитку спорту та фізичної культури також було доручено зачинити усі спортивні майданчики, на яких є огорожі, а управлінню житлово-комунального господарства - при наявності технічної можливості демонтувати окремі елементи конструкцій дитячих майданчиків на період карантину та забезпечити їх відповідальне зберігання.

Крім цього в штабі затвердили алгоритм поховань. Ритуальні обряди можна проводити на відкритих територіях та обмежити перебування до 10 осіб при умові дотримання карантинних заходів (відстань між людьми не менше 2 м, наявність засобів індивідуального захисту – маски, рукавиці)

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (28)
  • гср
    щось в нас карантин якийсь однобокий, і то ніззя, і то ніззя, а тим часом і будови працюють, і плитку кладуть....
  • Ігор
    Якщо це суперечить конституції , то ого го.
  • Tetiana Rosynets
    А в Білорусі без всяких карантинів, але зі збереженою медициною, всього 152 чол. !
    І економіка не просідає.
  • Денис Хілініч
    карантин має бути, але повний, сьогодні ходив на роботу квіти полити пішкарусом, будова біля п'ятачка працює по повній, люди ходять, багато підлітків без масок взагалі компаніями.
    Ольга reply Денис Хілініч
    і що ,вони добре роблять? Люди повинні самі за себе трохи дбати, а не наражати на небезпеку себе і ще інших людей.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 17 кг життя або смерті: як «Вампір» тримає небо 20:00 Новини Тернополя та області за 30 березня — 5 квітня. Дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Містичні пастки в Кременецьких лісах: туристів попередили про небезпеку 18:03 На збір березового соку треба мати дозвіл, а штраф можете заплатити навіть за один прокол дерева Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 17:00 Як відремонтували дорогу М-19 неподалік Тернополя: фото до та після 16:00 Мертвим пластик не треба: перед Великоднем екологи закликають відмовитись від штучних квітів на могилах 15:00 20-річний водій п’яним сів за кермо і скоїв ДТП з потерпілим. Як водію вдалося уникнути тюрми? 14:00 На Тернопільщині розквітнула магнолія: де можна помилуватись красою та зробити неймовірні фото 13:00 У Великій Березовиці організували ярмарок, щоб зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток photo_camera 12:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Руслана Лялика та Гната Гавриліва 11:00 Заліщики прикрасили неймовірними Великодніми декораціями. А за кілька годин одну з них пошкодили 10:04 У Тернополі освячують вербу: репортаж з храмів photo_camera 09:00 За тиждень — Великдень: що треба знати про Вербну неділю та куди подіти освячену в цей день вербу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up