Партнер рубрики Події

«Домашню поліклініку» для односельчан організував священник з Лановеччини Олексій Філюк

«Домашню поліклініку» для односельчан організував священник з Лановеччини Олексій Філюк
  • У будинку священника Тернопільської єпархії Православної Церкви України Олексія Філюка 11 серпня розгорнули мобільний медпункт.
  • На прийом і консультацію до медиків прийшли десятки людей.

Про це повідомив сам отець Олексій на сторінці у Фейсбуці.

– Сьогодні мій будиночок слугує для мобільної бригади Червоного Хреста і для внутрішньо переміщених осіб та моїх парафіян як маленька поліклініка, де укріпляють тіло. А о 21:00 як завжди зустрінемося в прямому ефірі у духовній поліклініці де укріпимо молитовно і наш дух, – написав він.

Відео дня

У коментарях жителі Тернопільщини схвально відгукнулися про таку ініціативу.

Anna Rubas прокоментувала: «Слава Ісусу Христу! Дякую Вам священнику Олексій за гарні світлини! Отче, Ви є лікар душі і тіла, зцілюєте і оздоровляєте, як Ісус, молитовно і духовно... Знаю з свого досвіду. Кажуть добре слово лікує рани... Так воно і є. Велика подяка медичному персоналу, які з теплою душею приїхали обслужити людей, як похилого віку, так і молодшого, не всі можуть поїхати десь у місто. Нехай Всемилостивий Господь допомагає вам усім, здоров'я посилає, і благословляє!...».

Олена Дяк пише: «Слава Ісусу Христу. Отче Олексій, дякую Вам за такі гарні світлини Вашої домашньої поліклініки. Ваш будинок Отче, доброта Вашого люблячого серця також зцілюють людину. У Вашому будинку завжди людно. То ж нехай Господня сила допомагає медикам поставити правильний діагноз і оздоровити хворих людей. Бо життя коротке і потрібно любити себе і слідкувати за своїм здоров'ям».

Юзвін Вікторія відгукнулась: «Здоров'я всім! Кожній людині потрібно задуматися, як же важливо бути присутнім у духовній поліклініці, і дбати не лише про тіло, а пам'ятати про душу. Але на жаль, люди йдуть у духовну поліклініку коли тривога, то до Бога. Потрібно пам'ятати, що життя дуже коротке. Тож бережіть, та слідкуйте за здоров'ям, ідіть до лікарів, і не забувайте про духовне».

Людмила Олійник висловилась: «Велика Шана і Повага Вам отче Олексій! Я в захваті від Вас! Гарна справа і приклад іншим священникам! Ваша хатинка тимчасової поліклініки нехай наповнюється добром і успіхами! Вам отче Олексій здоров’я, і Вашим парафіянам! Мирного неба!».

 

Читайте також:

Священник Олексій Філюк з Лановеччини відремонтував для переселенців 17 покинутих будинків

Адвокат з Тернополя збирає кошти на дрони для підрозділу друга-аеророзвідника

Перегнали із США 270 авто для військових: історія волонтерства чортків'янина Володимира Діденка

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up