Допоможіть зібрати портфелі школярам

Долучитись до акції  та зібрати шкільний портфелик для діток із сімей, яким це важко зробити, просить усіх небайдужих «Карітас». Приносити можна зошити, щоденники, фарби, альбоми та інше приладдя  на вул. Замонастирську, 1.

Допоможіть зібрати портфелі школярам


Однойменна акція «Шкільний портфелик» триватиме до 25 серпня. Зібране за цей час  отримають понад  200 діток-сиріт, діток із малозабезпечених родин, з родин у складних життєвих обставинах, діток переселенців перед початком навчального року.

- Такі акції «Карітас» проводить щорічно вже понад двадцять років. Координатор та організатор Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», - розповідає координатор акції у Тернополі Аліна Муц. – Щороку ми просимо долучитись небайдужих та допомогти зібрати шкільний портфелик для діток. І завдяки благодійникам у серпні роздаємо дітям зібрані портфелики. Долучаються підприємці, керівники підприємств. Приміром, уже не перший рік співпрацюємо з «Офіс-центром». Він усім покупцям, які приносять та віддають добротні старі портфелі, дає знижку на 20%.


Щорічно допомагають зібрати шкільне приладдя, за словами пані Аліни, і священики із парафіянами. Так, у церквах «Карітас» залишає відповідні скриньки, а священики уже інформують парафіян про акцію та її суть.


- Плануємо, як і попередні роки, піти у точки продажу канцелярських товарів – у магазини, на ринок та попросити власників поставити і наші коробки, - додає Аліна Муц. – Аби ті тернополяни, які купують зошити, альбоми, фарби своїм діткам, купили щось і малозабезпеченим, діткам із кризовим сімей. Тож не обов’язково буде приносити все це до нас у «Карітас», а можна залишити безпосередньо у точці продажу.

Оголошення про акцію  також будуть розміщені і у громадському транспорті.  Окрім того, допомогти можна і просто перерахувавши гроші на рахунок: КОД 21162280, р/р 2600201171387, ЦФ ПАТ «Кредобанк», МФО 325365 з позначкою «Шкільний портфелик».


 

Коментарі
play_circle_filled

По вул. С. Будного і Лучаківського, що біля Західного ринку, дуже часто трапляються аварії. Тернополянин Максим Кухарук просить...

Інформацію про самотнього птаха, який мерзне посередині водойми, неподалік дамби оприлюднили в одній зі спільнот Facebook.

На думку сексологів, у поганій ерекції часто криється психологічна травма. ЇЇ можна вирішити, але для цього варто працювати...

photo_camera

19-річна студентка Тетяна Слободенюк із Кременця епатує на повну. Дівчина-бунтарка, наперекір батькам, учителям та однокласникам,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up