Біля Надставної церкви демонтують бруківку та вкладуть асфальт за 30 мільйонів

Біля Надставної церкви демонтують бруківку та вкладуть асфальт за 30 мільйонів

З 7 серпня до кінця року частково перекриють рух транспорту на вулиці Руській. Через ремонт прогнозують затори, тому з центру на "Дружбу" добратися буде проблематичніше.

Розпочинається капітальний ремонт вулиці Руської від тернопільської дамби, яку ремонтували минулого року, до Надставної церкви.

- Проектом передбачено ремонт проїжджої та пішохідної частин, водовідведення. Загальна вартість робіт становить понад 30 млн. грн., - каже міський голова Сергій Надал. – Сьогодні 5 млн. грн. виділено з державного бюджету та ще 5 млн. грн. з міського бюджету. Звичайно, що ми будемо дофінансовувати роботи. Якщо буде коштів достатньо, то проведемо ремонт пішохідних доріжок ще цього року, у іншому випадку ремонт доріжок буде перенесено на наступний рік.

На час ремонту громадський транспорт курсуватиме без змін, оскільки ремонт відбуватиметься частково - по смугах.

Нагадаємо, що перша та друга черга реконструкції дамби були проведені минулого року. Тоді було відремонтовано гідротехнічні споруди - шлюзний міст та водонапуск у парк Топільче, проїжджу та пішохідну ділянки.

Бруківку, яку демонтують з дамби, обіцяють передати на зберігання у комунальне підприємство та у подальшому використати для ремонту вулиць Кульчицької, Брюкнера тощо. Іншу частину бруківки продадуть на відкритих торгах. До слова, як повідомили в міські раді, бруківку з тернопільської дамби також продавали на відкритих торгах, але охочих покупців майже не було череж високу ціну. Зараз вона зберігається на тому ж комунальному підприємстві.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Anonymous
    та вдавися тою брукіккою
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Екзотична краса у Кременці: в ботанічному саду показали як цвітуть кактуси photo_camera 20:00 Рожеві троянди та літні квіти: який вигляд мають клумби у парку «Сопільче» photo_camera 19:30 Пів тисячі авто на фронт: історія СТО, власник якого сам пішов воювати 19:10 Не лякають ні дощ, ні грім: тернополяни третій день поспіль виходять під ОВА на підтримку Федорова Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:07 Смачні та бюджетні рецепти консервації від відомого священника Олексія Філюка 17:04 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 16:01 В Україні запрацювали нові правила отримання банківських карток: що змінилося 15:02 На Чортківщині вночі горіла будівля 14:03 На території Тернопільщини ввели тепловий режим: є обмеження для транспорту 13:01 Дзвінок від «служби безпеки банку» коштував двом жителькам Тернопільщини 129 тисяч гривень 12:06 За «вирішення питання» з ТЦК взяв понад чверть мільйона — суд стягнув майже стільки ж 11:00 Софія та Артем знову в ТОПі: Мін'юст назвав найпопулярніші імена новонароджених 10:04 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 препаратів 09:30 Третій день в Тернополі триває акція на підтримку Федорова play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя підполковника ЗСУ, колишнього начальника Чортківського ТЦК Сергія Ємельянова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up