Доступ до чудотворної ікони призупинять о 20.00

Доступ до чудотворної ікони призупинять о 20.00

У середу 22 лютого, о 20.00, двері Архикатедрального собору УГКЦ Тернополя стануть зачиненими. Чудотворну ікону Лику Христового (Мандиліон з Едесси) відправлять до Ватикану (Італія), в особисту захристію Папи Франциска, - місця її постійного перебування. 

Кількість паломників, які за ці дні вшанували святу реліквію у Зарваниці та Тернополі сягає сотень тисяч. Люди понад 12 годин очікують, щоби прикластись до святого ікони.

Як повідомляли раніше у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ, черга до ікони стане закритою 22 лютого близько 12.00 . Проте через великий потік людей, чергу продовжили до 14:00.

Previous Next

Відео дня

- Чергу не закрили о 12:00 тому, що багато людей ще хочуть потрапити до ікони, - розповідає церковнослужитель Назар. - І  ті, хто встигне зайняти чергу до 14:00, мають можливість торкнутись до святині.  О 20:00 образ вже повинні забрати з храму. За нашими розрахунками від ресторану "Європа" до пам'ятника Данилу Галицькому черга рухається приблизно дві години. Потім потрібно ще дві, щоб дійти до церкви. Тому до 18:00 людей ще будуть впускати. І тоді тих, хто не встигне побачити ікону, просто впустять до храму помолитись.

Нагадаємо, що чудотворну ікону Нерукотворного Спаса Папа Франциск передав на Україну, щоб скріпити людей у вірі в ці нелегкі часи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled Від читача 17:45 У Тернополі презентували проєкт «Повір» для жінок, які прагнуть розвитку та нових можливостей 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески 16:10 У Тернополі затримали юнака, який намагався викрасти авто 15:35 Не пропустіть! Великий концерт «Соломія — 153» у Тернополі: вхід вільний 15:00 Майже 8 тисяч бізнесів переїхали в інші регіони у цьому році — яка ситуація на Тернопільщині 14:35 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 17 вересня) 14:20 Жителя Кременця затримали за незаконне поводження з боєприпасами 13:40 Операція на катаракту за рахунок держави: як скористатися послугою? 13:00 Верховна Рада прийняла Закон про Військового омбудсмана 12:45 ЗНО після 4 класу: думки директорів тернопільських шкіл розділилися. А що думаєте ви? 12:35 Помер лікар Заліщицького медзакладу В'ячеслав Цимбалюк 12:00 Тернопільська команда здобула Кубок України з флорболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up