Марта Вересюк

Марта Вересюк

+3096-501-22-11
Марта Вересюк - Всі Статті (31)

Богданівку Михайло Грушевський відвідував декілька разів. Гостював в отця Сильвестра Вояковського. Тут вивчали можливості переправлення української нелегальної літератури для потреб наших східних братів за Збруч.

Як математик і магістр з комп’ютерної інженерії відкрили власну студію танцю, як переселенка з Чорнобильської зони стала успішним перукарем і відкрила власну Академію краси, як власник "Території взуття" ледь не опинився на вулиці без квартири та інші історії тернопільських підприємців

Переможці конкурсів та учасники Всеукраїнських виставок представили свої роботи та розповіли про улюблене заняття.

Редакція "20 хвилин" стежить за цінами на продукти соціального вжитку з часу тимчасового призупинення регулювання на них.    

Чемпіоном України з греплінгу став 15-річний тернополянин Валерій Мерц.

У середу 22 лютого, о 20.00, двері Архикатедрального собору УГКЦ Тернополя стануть зачиненими. Чудотворну ікону Лику Христового (Мандиліон з Едесси) відправлять до Ватикану (Італія), в особисту захристію Папи Франциска, - місця її постійного перебування. 

Звідки приїхали, які незручності відчувають, скільки часу вистояли у черзі до святині та про що моляться віряни, дізнавалася  журналіст „20 хвилин”.

Саморобний автомобіль Buggy за два місяці сконструювали жителі Підволочиського району Тернопільської області села Богданівка Євген Мерц та його сини Валерій і Олександр.

Чи помітили тернополяни, що їх гаманець потовстішав після підвищення зарплат та на що йде більша частина сімейного бюджету, у тернополян запитали журналісти „20 хвилин”.

Всеукраїнська проща до Зарваниці відбулась 16-17 липня. На прощі були присутні такі відомі церковні діячі: Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук та гості з-за кордону, а саме Голова Польської Єпископської Конференції, Митрополит Познані Станіслав Гондецький та делегація з Австрії із єпископом.

keyboard_arrow_up